Wpis z mikrobloga

O czym trzeba pamiętać, jeżeli dogadujemy się z osobą poszkodowaną "do ręki"? Zaliczyłem małą wtope na parkingu. Moja wina i to bez dwóch zdań, uszkodzenia są drobne no ale cóż - każdemu coś może się zdarzyć. Wiem, że wypadałoby ugodę ale jeszcze pech chciał, że teraz mam covida xD Więc mam teraz rozkmine jak to załatwić, a chciałbym sobie już tym nie zaprzątać głowy aczkolwiek wiem, że to może być tylko złudny spokój.
#stluczka #ubezpieczenia #samochody #kierowcy
  • 3
@kaoen9: Najlepiej spisać oświadczenie, w którym dokładnie opiszecie uszkodzenie i że wskazana kwota wyczerpuje roszczenia poszkodowanego.
Jeśli nie dałeś numeru polisy to poszkodowany sam nie zgłosi zdarzenia. Jeśli dałeś to Twój ubezpieczyciel i tak poprosiłby cię o wypełnienie oświadczenia o przebiegu zdarzenia.
@LaudatorLibertatis: Przecież nr polisy i firmę każdy może sobie sprawdzić po numerze rejestracyjnym na ufg.pl

@kaoen9:
co do reszty, to tak jak napisał, dobrze by było takie oświadczenie na którym poszkodowany potwierdza że otrzymał pieniądze i że wyczerpuje to jego roszczenia.