Wpis z mikrobloga

Mirki alkochochlikowe, co może oznaczać absolutny brak kaca po alkoholu?
Potrafię wypić 0,5 czystej wódy do godziny 23, iść spać, wstać o 6 i nie odczuwać absolutnie żadnych skutków ubocznych?

Coś takiego mogę powtarzać dzień w dzień (nie, nie jest to cug, bo jeżeli odpuszczam picie na np 7 dni, to nie dzieje się absolutnie nic złego).

Kac pojawia się jedynie jeżeli zapalę w czasie picia kilka fajek (ale fajki już rzuciłem, więc jest ok)

#alkohol #alkoholizm #pytanie #wodka
  • 44
  • Odpowiedz
@bartman28: Hehe wcale nie ;) 34 lata here. Już niemal weteran.
Ale fakt, dbam o siebie bardzo. Dobra dieta, sport, regularny tryb życia itd.
Jedynie używki walę regularnie, ale te zdają się nie robić mi żadnej krzywdy.
(tak, potwierdzone regularnymi badaniami wątroby i innych organów - wyniki perfecto)
  • Odpowiedz
@bronislaw_wolnicki: To oznacza że Alkohol, także ten najczystszy, zawsze zawiera cukier, dlatego dobrze jest zneutralizować go białkiem. W dniu imprezy jedząc co 3 godziny bo inaczej następuje kanibalizm białka z organizmu a to oznacza że przy którejś flaszce ni z gruszki ni z pietruszki wyj3bie Ci balon " wątroba " z prawej strony i sie zesrasz z bólu wydając z siebie jedynie Ałaaaaa i się zwiniesz jak Rumun sięgający 2 zł
  • Odpowiedz
Ci co obstawiają powyżej, w dupie byli i gowno widzieli. Prawidłowa odpowiedz to: jestes alkoholikiem. Przyzwyczaiłes juz swój organizm do takiej dawki alkoholu i dlatego on to traktuje jako normalne zdarzenie. Jeśli byś nie pił przez pół roku i wywalisz taka dawkę alkoholu to będziesz miał kaca.
  • Odpowiedz
Ci co obstawiają powyżej, w dupie byli i gowno widzieli.


@zdzichu-osmond: Podobnie jak ty. Są ludzie którzy od młodych lat nigdy nie mieli kaca. Teraz są dużo starsi i nie zostali alkoholikami. Jeśli piją to okazyjnie albo wcale, ponieważ mają tam jakieś swoje przekonania.

Co prawda mało ich jest ale jednak.
  • Odpowiedz