Wpis z mikrobloga

Ja się wcale nie dziwię że właścicielka u której wynajmuje nie ma do mnie zastrzeżeń XD

Niżej opisy z grup na której właściciele mieszkań ostrzegają się nawzajem przed najemcami nieuczciwymi.

Na pozór elegancki mężczyzna, utrzymuje legendę znakomitego emerytowanego, komandosa, wynajmuje mieszkania pod pretekstem najmu z możliwością przebywania dwóch osób, następnie opłaca najem i kontakt z nim się urywa. Wysoki facet, ubrany markowo, włosy zaczesane do tylu. Gdy właściciel zaczyna dochodzić swoich praw wtedy wprowadza niepełnosprawna matkę. Straszy właścicieli podnajmowaniem cyganom i Chińczykom. Znakomicie znany tamtejszej policji. Walczyliśmy z nim 3 doby aby opuścił mieszkanie strasząc nas paragrafami, kodeksami itd. Finalnie przy pomocy firmy zajmującej się "negocjacjami nie eksmisyjnymi", która się tym zajęła wyprowadził się.


#krakow #wynajem #patologiazmiasta

Im dłużej jestem na tej grupie i czytam o ludziach którzy wynajmują tym zwierzętą to za głowę się łapię

https://www.facebook.com/groups/2015716391991989/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=3306887586208190
PiersiowkaPelnaZiol - Ja się wcale nie dziwię że właścicielka u której wynajmuje nie ...

źródło: comment_164363227108cGa9Tn4uz3jO2OD9mpj6.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: > chłopak ok 27 lat szczupły niski łysawy z brodą , tak wygląda mieszkanie po nie całym roku wynajmu , trzy miesiące koczował bez prądu i ogrzewania nie płacąc czynszu , ta sytuacja z Nowego Sącza z tego co wiem uciekł do Wrocławia przestrzegam z tego co ustaliłem to nie pierwsze mieszkanie które zostawił w takim stanie , poprzednie bodajże w Tarnowie !
PiersiowkaPelnaZiol - @PiersiowkaPelnaZiol: > chłopak ok 27 lat szczupły niski łysawy...

źródło: comment_1643632371Y38PqvGYQt0plBuHQq43sH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Olsztyn, ale są z Gminy Puchaczów i generalnie jeżdżą po całej Polsce. Wiem, że mieszkali przedtem w Działdowie.

Płacą tylko za pierwszy czynsz, a kaucję zobowiązują się dosłać w ciągu tygodnia zgodnie z umową najmu czego oczywiście nie robią. Później nie odbierają telefonów albo wysyłają cytaty z kodeksów prawnych zaczerpnięte z internetu zasłaniając się brakiem możliwości eksmisji z powodu okresu ochronnego lokatorów lub wymówkami typu są na kwarantannie. Z góry są nastawieni
PiersiowkaPelnaZiol - > Olsztyn, ale są z Gminy Puchaczów i generalnie jeżdżą po całe...

źródło: comment_1643632511Yy1Becbqjn3WmpTFb3owXH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Warszawa. W takim stanie zostawił mieszkanie wynajmujący, pan ""
Smród niesamowity. Mieszkanie oczywiście do generalnego remontu, włącznie z wymianą szafek w kuchni. Wszystkie rzeczy z kuchni (sztućce, zlew, kuchenka gazowa, garnki, talerze, szklanki, miski, nawet kosz na śmieci--do wyrzucenia). NIC nie udało się uratować. Sprzątanie trwało 4 dni. Remont kolejny tydzień...
PiersiowkaPelnaZiol - Warszawa. W takim stanie zostawił mieszkanie wynajmujący, pan "...

źródło: comment_1643632586suM3lw2LY6KXgT5SZP0zQD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#krakow
Przestrzegam przed wynajmem czegokolwiek Pani rocznik 2001. Wynajęliśmy jej mieszkanie w maju 2021, pobraliśmy przy podpisywaniu umowy kaucje 1500 zł. Mieszkanie było świeżo po remoncie, nowe meble. Pani wprowadziła się z psem, buldogiem francuskim o imieniu Winston. Od początku zalegała z płatnościami za czynsz i media, nie odbierała telefonów, nie odpowiadała na smsy a jak udało się do niej dodzwonić z innego numeru to kłamała że nie ma jej teraz w
PiersiowkaPelnaZiol - #Kraków 
Przestrzegam przed wynajmem czegokolwiek Pani rocznik...

źródło: comment_1643632640VLxYWwzlHi8QTCAEMejW0w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: ja #!$%@?ę ()

Też się nie dziwę, że właściciele mieszkania, w którym mieszkam, są dla mnie tacy dobrzy... Nawet mi oddawali kasę z czynszu, jak np. przyjmowałam w ich imieniu administrację (kontrola balkonu, sufitów, wymiana gazu na ciepłą wodę id.). Teraz zapytałam nawet grzecznie, czy od nowego roku podwyższają mi czynsz, bo każdy podwyższa, to dostałam odpowiedź, że ani myślą i oni mnie nie wypuszczą :)
  • Odpowiedz
Wiktora i Filip oboje meldunki z Krakowa.

Wynajęli mieszkanie w Będzinie, woj. Śląskie

Młodzi, oboje po 20. Z małą córeczką.

Zapłacili od ręki dużą kaucję i za dwa miesiące z góry. Niby chłopak z Niemiec wrócił.

Kiedy przyszło do płacenia za trzeci miesiąc to się ulotnili.

W mieszkaniu syf jak na zdjęciach, wszędzie zasrane pieluchy, obierki ziemniaków, resztki jedzenia, wszędzie resztki alkoholu. Wszystkie zlewy pełne, brodzik wyrwany,krzesła połamane, ściana dziurawa od pięści
PiersiowkaPelnaZiol - > Wiktora i Filip oboje meldunki z Krakowa. 
 Wynajęli mieszkan...

źródło: comment_1643633234t61yDIySwFqtrQZWcjhcFF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz