Wpis z mikrobloga

Jaki pakiet internetu mobilnego polecacie ? Potrzebuje do pracy na zdalnym pulpicie i rozmów na zoomie na kilkanascie osób, koniecznie bez limitu danych. Najlepiej żeby bylo te 50mb/s i jak najmniejsze opóźnienie. Obecnie nie mam możliwości wpięcia światłowodu. Plus wciąż ma najlepszego neta w Polsce ? Tam gdzie bede pracował niestety nie ma 5G

#nieprogramowanie #internetmobilny #internet
  • 12
@ChestNoot: Nie patrz na "bez limitu" tylko po ilu GB założą Ci lejek na ograniczenie prędkości. Oni wszyscy tak działają, reklamują się że bez limitu ale po 10 GB ograniczają prędkość
@Simple-Man: akurat interesuje mnie oferta dla firm, wiec sprawdze oferte orange

chodzi mi tez o doswiadczenie osob z branzy IT ktore pracują na takim internecie, moje doswiadczenie z przeslosci pokazuje ze nie bylo problemu z limitem czy prędkości,a tylko wlasnie z mega lagami
@ChestNoot: W ofercie Plush'a możesz nie wiązać się umową terminową i jeżeli taka ilość GB by Ci odpowiadała, to w cenie 60 zł miesięcznie, masz do wykorzystania, pakiet aż 200 GB. W niższym planie cenowym - 40 zł jest 40 GB, ale dzięki usłudze stażowe ten pakiet zwiększa się po roku do 80 GB. Jeśli chciałbyś porozmawiać z konsultantem w sprawie oferty, odezwij się do mnie na priv, a zlecę taki