Wpis z mikrobloga

Mimo że zarządzam €60M obrotu rocznie w kilku krajach Europy, 40 osób pode mną, ponad 400k na PIT, kilka mieszkań pod wynajem i służbowe Audi A7, norwood 0, ulany były 7/10 oskarek lvl33 here i 0 zainteresowania #plodnajulka tylko dlatego, że mam BMI30 i 178 cm.
It's over for short fatcels.

#blackpill #przegryw #zwiazki #redpill #tinder #seks #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 42
@kykon13: ok, zmotywowałeś mnie, dziś sportowy w galerii otwarty, więc zgarniam czepek i cisnę

oby tylko nie było wilczego apetytu po tym pływaniu, żebym nie odrabiał kcal

oczywiście wrzucę fotę, żeby nie było że lecę w ch*j
@uczonywpismie: Na bank będzie apetyt.
Wydaje mi się że z twoimi atrybutami i tak byś znalazł dobrą kobietę ale pewnie szukasz 4 levele za wysoko bądź w złych miejscach. Uwierz, chodzą gdzieś the special one. Tylko trzeba umieć je dostrzec.
@uczonywpismie Najlepiej zapisuj sobie wszystko, pobierz np. fitatu, raz w tygodniu stawaj na wadze i porównuj z poprzednim tygodniem i pamiętaj nic łatwo się nie zrobi, ten proces to maraton, a nie bieg na 100 metrów. No i w ostateczności nie samą wagą człowiek żyje, jak nie pokonasz tego przegrywa, który siedzi w Twojej głowie, to nawet ciało kulturysty nic nie da xd
@uhu8: Nie, kasa nic nie daje. Ta dupa brzydzi się tym starym creepem, co zresztą widać po jej minie. Po każdym seksie z nim idzie się zrzygać i bierze prysznic przez 2h szorując się drucianą szczotką. Jest niewolnicą majątku, który odziedziczy po jego śmierci i wreszcie nie będzie musiała się kitrać, żeby się bzykać z bezrobotnym chadem.
Mimo że zarządzam €60M obrotu rocznie w kilku krajach Europy, 40 osób pode mną, ponad 400k na PIT, kilka mieszkań pod wynajem i służbowe Audi A7, norwood 0, ulany były 7/10 oskarek lvl33 here i 0 zainteresowania #plodnajulka tylko dlatego, że mam BMI30 i 178 cm.

It's over for short fatcels.


@uczonywpismie: #!$%@?, to schudnij. Dieta, trener personalny i będzie git. Masz #!$%@? łatwo
tak się tylko tobie wydaje, wracam do pustego mieszkania dokładnie tak samo jak każdy inny przegryw


@uczonywpismie: No nie. Bo #!$%@? Ci się po prostu nie chce, a nie, że nie możesz.
Ja aktualnie robię formę, ale nawet jak będę miał formę, to dalej będę miał puste mieszkanie i będę przegrywem, Tobie się nie chce. Nie jesteś bezradny, tylko leniwy