Wpis z mikrobloga

❤️ Rano ruszył 30. Finał, jeśli jeszcze nie wbiliście na transmisję, to zapraszamy!

Gdzie nas oglądać? Jesteśmy dziś w TVN i TTV, na Onecie, FB, YT oraz Twitchu.

A wszystko znajdziecie TUTAJ

O 13:40 ruszy też transmisja naszych finałowych koncertów. Będziecie?

#wosp2022 #wosp #orkiestra #przejrzyjnaoczy #30final
fundacjawosp - ❤️ Rano ruszył 30. Finał, jeśli jeszcze nie wbiliście na transmisję, t...

źródło: comment_1643538986RujMlMaNMRdFBUUozQ3CqQ.jpg

Pobierz
  • 18
co pozbawia podopiecznych fundacji wsparcia najprawdopodobniej większej połowy Polaków


@far_away: Czekaj czekaj, czyli mówisz, że nie pomagasz ciężko chorym dzieciom bo obawiasz się, że podczas innego wydarzenia organizowanego przez tą samą organizację politycy, z którymi się nie zgadzasz będą mieli okazję do autopromocji?

Tego Cię nauczył Pan Jezus?

BTW

większej połowy Polaków


nie jestem zdziwiony xDD
@Kempes: człowieku, Twoje najpopularniejsze tagi to

#polityka (256) #neuropa (245) #polska (240) #bekazpisu (182) #dobrazmiana (175) #4konserwy (141)

Wygląda na to, że żyjesz polityką i dodatkowo masz bordo. Nie dziwię się w takim razie, że wszędzie widzisz tylko prawaków i lewaków, ale naprawdę może warto rozważyć zgłoszenie się po profesjonalną pomoc. Z wielu zafiksowań da się wyjść
@Kempes: nice try prowokatorze, ale jakbyś sprawdził moje konto to byś znalazł, że odzywam się głównie na tematy sportowe i nie interesują mnie pisowskoplatfusiarskie wojenki. Za to mam alergię na wośpiarzy od roku
@washingtonbullet: ale okaż troszkę miłosierdzia i ciepła kochanie. Duma rozpiera na widok waszych pięknych serc. Mam nadzieję, że znasz trochę więcej słów niż pis, prawak, lewak i kod
InstrybutorzOrlenu - @Kempes: nice try prowokatorze, ale jakbyś sprawdził moje konto ...

źródło: comment_1643559983d90ryhlxf2Z55nYoqWSDx1.jpg

Pobierz