Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście poradzili zrobić osobie która:
- ma 35 lat
- od 10 lat cukrzyca
-cieżka depresja od 18 roku życia
- od x lat CHAD ,bipolar obecnie ultradian, to jak rollercoaster ale w horrorze i 10x przyszybszony.Człowiek myśli o seksie kilka razy na minute ponoć a ja o sesnie życia.
Ale bardziej od tego boje sie że w końcu zostane warzywem albo obłędu.

Której choroby pozbawiły życia w sensie normalnego posiadania rodziny normlanej pracy no ZYCIA.
Której choroby na zniszczyły ciało i umysł.Chad w połaczeniu z cukrzyca wypala rozum- jakbym sie cofnał w rozwoju albo miał wylew (mam dziwne uczucie w głowie stałe napiecie jkaby ucisk) Nie potrafie sie skupić , nie potrafie sie wypowiedzieć składnie , artykułowac myśli, spłycone myśli.niekonczace sie otepienie.
Piekło dwubiegónówki - jeśli to nie jest ostatnia faza przed śmiercią to aż sie boje kolejnej.
A dwa lata temu było inaczej czułem że co raz mniej mam mocy umysłowej, pamięci ( dziś żeby sobie przypomnieć co jadłem na sniadanie to cieżka sprawa a co wczoraj to już nierealne).Kiedyś mogłem spokojnie wrócić dwa tygodnie w tył i jak na dysku sprawdzic o czym sie kim rozmawiało) Teraz pamieć jedynie mi wywala flesze z przeszłości - Traumatyczne dzieciństwo. Zapominam słów , znaczeń, nawet po polsku ( #uk here).
3 rok studiów a ja nie moge sobie przypomnieć nazwy wykladów które mam co piatek i poniedziałek.
Ciezko mi nawet streścić odcinek serialu który własnie obejrzałem a ataki paniki nie dają mi spać.
Objawy mógłbym tu wypisywać godzinami.
Czy to już pora na magika?
Tak chciałbym mieć rodzine.
a jestem tak już zmeczony.

Nic nie przynosi ulgi.Rolercoaster trwa trwa trwa trwa i trwa .

Jak sprawdzić czy to już braindamage?
Czy to już inwalidztwo? Czy już jestem niepełnosprawny umysłowo?Opuzniony rozwoju.

Bójcie sie stresu = wraca jak bumerang i zabija powoli.

Gdzie znalezc pomoc w Uk czy moge sie starac o jakąś pomoc finansową?
#chad #psychiatria #uk #depresja #bipolar #zdrowie #medycyna

Leki które dostałem nie działają albo wzmacniają depresje albo manie i tak wkółko.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f5aef699f26e000a5d04e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Zadzwoń do crisis team, powiedz jak się czujesz itp. to dadzą Ci nadzór kogoś kto będzie Cię odwiedzał w domu i doglądał jak się czujesz, do tego oni umawiają bardzo szybko do psychiatry, może warto zmienić dotychczasowe leczenie i wykonać jakieś dodatkowe badania, w UK na otyłość są tez ogromne możliwości leczenia, oni tez powinni Cię gdzieś zreferować
Czy to już inwalidztwo?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak

Tak chciałbym mieć rodzine.

przeciez i tak nie bedziesz jej mial

3 rok studiów a ja nie moge sobie przypomnieć nazwy wykladów które mam co piatek i poniedziałek.

nie chcesz pamietac to nie pamietasz, jesli byly by wazne to bys siedzial na dupie i to tak dlugo powtarzal az bys pamietal

nawmawiales sobie glupot, siedzisz na dupie, zresz i myslisz a potem dajesz sie bajerowac
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. telefon do crisis team
2. appka hub of hope pokazująca dostępną pomoc
3. książka meditation- mindful way through depression
4. wprowadzenie jakiejś rutyny do życia żeby zatrzymać wieczny rollecoaster- uporządkuj rzeczy nad którymi masz kontrolę (dieta, ćwiczenia, praca, studia, medytacja), żeby lepiej ogarnąć te nad którymi nie masz (nastrój, samopoczucie, pamięć, koncentracja).
Powodzenia!
Budo - @AnonimoweMirkoWyznania: 
1. telefon do crisis team
2. appka hub of hope pok...

źródło: comment_1643542168fby2DcCIjPw5iKwyR10iy6.jpg

Pobierz