Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co pół roku beka z ludzi na tagu #studbaza. Rozumiem to stresowanie się sesją, ale to jest jakaś przesada xD Zawsze stres i płacz. Uwierzcie mi, te wasze studia są gówno warte i mówi to magister inżynier który robił doktorat (przed zdalnymi) a teraz 3 lata w zawodzie. Podejdźcie do tego lekko bo praca to same takie stresy a jeszcze wliczmy w to np. samodzielność poprzez opłat za mieszkanie, żarcie, itp. Też się stresowałem tak jak wy, ale potem do mnie dotarło, że ten stres jest na darmo. Co ma się wydarzyć to będzie i to tylko od was zależy czy zmienicie bieg tego co ma się wydarzyć. Przestańcie nad tym płakać i zastanówcie się, czy w ogóle macie kwalifikacje żeby was gdziekolwiek przyjęli do pracy po tych gówno polibudach albo innych bajzlach. Wiele osób z mojego roku tak się skupiało na studiach, a potem pokończyli na 2 lata w gównofirmach krążących tematyką co najwyżej obok kierunku i musieli ciężko pracować żeby pracować w zawodzie.

Także przestańcie płakać, zaciśnijcie zęby i do roboty. #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f5389c99f26e000a5cf9dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
OstraProgramistka: > Podejdźcie do tego lekko bo praca to same takie stresy a jeszcze wliczmy w to np. samodzielność poprzez opłat za mieszkanie, żarcie, itp.

Nie wiem co studiowales, ale pewnie gowno ze takim rzeczami sie stresujesz.

Studiuje i pracuje. Powiem Ci ze praca to pikus do studiow, bo mam fragment na ktorym sie znam i jestem dobra, a nie sto technologii i nauk po malym fragmencie, ktore aby polaczyc/zrozumiec musisz