Wpis z mikrobloga

Trader21 wrzucił ostatnio film pt Nawyki biednych i bogatych. Podał przykład, że będąc w zgodzie z planetą możemy rozwinąć telekinezę i telepatię. Wiem, że w kwestiach finansowych to co mówi jest na wysokim poziomie dlatego chciałem potwierdzenie nt tego co mówi o zdrowiu. Czy warto kupować jego kurs gdzie zawarte są tematy zdrowia? Czy może ktoś mógłby potwierdzić czy to co mówi Trader21 o zdrowiu ma sens.
#trader21 #zdrowie #kursy #ekonomia #gielda #inwestycje
  • 12
  • Odpowiedz
w kwestiach finansowych to co mówi jest na wysokim poziomie


@proszeopmocjestemniemodry: nie nie jest. Popatrz na polecane przez niego kilka lat temu ETFy z krajów wysoko ryzykownych, które dostały od tego czasu mocno po dupie. Jedyne czym się kierował w doborze była cena do zysku xD Twierdzi że wszystko jest ustawione w BISie, sam nie wiem jak ktoś wierzący w takie teorie spiskowe może inwestować, chyba jego ogromne ego go jednak
  • Odpowiedz
@proszeopmocjestemniemodry: na start poogladaj sobie Iwucia i przeczytaj jego finansowa fortece.

Jak cie zajmie, to pozniej juz mniej wiecej sam bedziesz wiedzial gdzie dalej siegnac

Will jest mega cuckoldem, przepraszał swoją żonę za to że ją za słabo zaspokaja i powiedział, że to normalne że dała dupy chłopakowi ich córki.


@gustowny_dzikus: szto?
  • Odpowiedz
@proszeopmocjestemniemodry: A co tutaj dużo o zdrowiu mówić? Uprawiaj sport, jedz jak najmniej przetworzoną żywność, unikaj słodyczy, dużo warzyw, wysypiaj się, może jakieś suplementy typu witamina D i jak chcesz na serio się sobą zająć pod względem zdrowia to idź do jakiegoś dobrego dietetyka i wydaj tą kasę na profilaktyczne badania.
Moim zdaniem nie będzie tam niczego, czego nie znajdziesz w Internecie.
Zresztą Trader21 dużo rzeczy opiera na swojej intuicji i
  • Odpowiedz
  • 4
@gustowny_dzikus ja zięby nie znam i nie weryfikowałem ale obecna medycyna tak wygląda: jesteś chory na x, weź tabletkę y i wracaj do roboty. Na cholesterol? Tabsy, cukrzyca? Tabsy.. problem ortopedyczny? Na stół operacyjny..
Prowadzimy niezdrowy tryb życia w złych warunkach, jemy byle co a jak się pojawia problem to chcemy łyknąć tabletki i wrócić do roboty bo kto by miał czas chorowac..
Korpo potrafi wydać miliardy na nowe opakowanie paracetamolu żeby
  • Odpowiedz