Wpis z mikrobloga

  • 17
@KrowkaAtomowka: nie, IT powiedzmy. Pierwsze 10 lat pracowałem w IT, aż doszedłem do wszystkiego co dało się osiągnąć i stwierdziłem, że chce robić coś innego, niż spędzić całe życie przed ekranem. Wystarczy mi wykop i granie na konsolach. Miałem mało kontaktu z ludźmi, a także chciałem spróbować czegoś nowego i zaproponowałem CEO w UK, gdzie wtedy pracowałem, że otworzę i poprowadzę im HQ na MENA. Zrobiłem biznesplan, analizy SWOT, zgodzili się
  • 0
@Kordus: szukaj w Microsoft, IBM, Oracle, Amazon itp. Bo tak, to lepiej hindusa zatrudnić za parę tysi lokalnie, dla niego to miliony, dla firmy oszczędność. Korpo lokalnie raczej nie potrzebuje wysoko wykwalifikowanych pracowników z IT, chyba, że właśnie firmy z branży. Możesz spokojnie nawet 100k miesięcznie zarabiać. Poza tym zdalnie lepiej tu pracować dla zagranicznych firm niż zdalnie dla tych lokalnych. Po jaka cholere płacić podatki?
  • 27
@100piwdlapiotsza: kompletna ściema, nie wiem skąd to wziąłeś. Szejk dubaju ma po prostu 1, bez litery, a jego syn 11 (następca tronu), również bez litery. Szejk nie musi od nikogo kupować numerów, jego ojciec i on rozdał najlepsze ważnym rodzinom i przyjaciołom. Nikt też nie dostał rejestracji A1 przez przypadek.

PS. Fota została zrobiona przez expatow, którzy wybrali się na pustynie i król przejeżdżając obok podjechał i zaproponował im wspólna herbatę
blinxdxb - @100piwdlapiotsza: kompletna ściema, nie wiem skąd to wziąłeś. Szejk dubaj...

źródło: comment_1643489599Ar3OkosIYgFxXeTvD9UKUT.jpg

Pobierz