Wpis z mikrobloga

Zakaria blisko Juventusu. 5 milionów + 2 miliony w bonusach. Jest już porozumienie z samym zawodnikiem.

Ramsey nadal ma aktualną ofertę z Anglii, ale na obecną chwilę raczej odrzuci.

Aston Villa złoży kolejną ofertę za Bentancura. Pierwsza (20 milionów) została odrzucona.

Kulusevski blisko Tottenhamu. Juventus chce za niego ok. 40 milionów, Spurs daje 30.

Kaio Jorge może zostać wypożyczony do Wolfsburga/Granady/Cagliari.

Arthur raczej zostaje i nie idzie do #arsenal

Morata raczej zostaje i nie idzie do #fcbarcelona

Wszystkie newsy via Agresti/Romano/Di Marzio

Pracowity tydzień dla Cherubiniego i Arrivabene, ale jak oni ściągną jeszcze Zakarie i wywalą szwedzkiego kasztana za więcej niż go ściągnął Paratici, to nie mam słów. Okno 10/10.

#juventus #plotkitransferowe #seriea #tottenham
źródło: comment_1643459956POEQsQBymO5CNjP9jNhElJ.jpg
  • 13
A Aaron Ramsey to największy śmieć i pijawka jaka była w tym klubie. Z jednej strony rozumiem, że z takim hajsem się nie chce rozstawać, ale z drugiej - trochę przyzwoitości by się przydało. Co innego gdyby nie grał bo byłby tylko #!$%@?, a co innego, że jest wiecznie połamany, jak gra to jest najgorszy na boisku, a dodatkowo wszystkie oferty odrzuca bez namysłu, nawet jeśli trener mówi otwarcie, że nie zagra
@realbs: świetne okienko Juve. Jestem pełen podziwu dla tego jak udało im się wszystkim ściemniać, że nie mają kasy i zrobić wzmocnienia na koniec okna.

Jak wygląda sytuacja z Berną? Chciałbym go zobaczyć w Sassuolo a jak nie przedłużył kontraktu to myślę, że jest to możliwe.
@Itun: Z tego co się pisze, to wszyscy, którym kontrakty się kończą dopiero w lutym dostaną jakieś informacje nt. ich przedłużenia, bądź też nie. Bernardeschi jest strasznie chimeryczny, ale mam do niego słabość. Ja bym przedłużył, bo obskoczy jakotako pare pozycji, a gdy grał w LM to często był jednym z najlepszych na boisku jak np z Atletico czy Lyonem
@realbs: Była jakaś afera z Ramseyem ze chcą go wypchnąć z klubu czy o co chodzi? Nie jestem w temacie, kibic #arsenal here. Ostatnio tylko przeczytałem wypowiedz trenera, ze Aaron odejdzie w zimie no ale widać trochę się ośmieszył jeśli nie skonsultował tego z zainteresowanym :D
Z Edu to baran że aż płakać się chce.
Mieli na wyciągnięcie ręki Bruno Guimareasa z Lyonu za 40 mln€, ale Newcastle go zgarnęło.
Teraz Zakaria, którego mogli zgarnąć za darmo po zakończeniu sezonu, bo i takie głosy się pojawiły że jest zainteresowanie jego osobą.
Chyba że zrezygnowali bo Zakaria przeszedł by Monchengladbach, a jak wiadomo z tego samego klubu przyszedł do Arsenalu nie kto inny tylko...Granit Xhaka.

Co do Arthura to
@guowa: Ramsey jest po prostu fatalny. Nie wiem czy to najgorszy piłkarz w historii klubu, ale w XXI wieku na pewno jest w top 3. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to bezapelacyjnie najgorszy. Do tego dochodzą kontuzje. No ogólnie jeśli pod trzema trenerami grasz gówno, to ty jesteś problemem.
@valko77: Przecież piłkarze nie grają za darmo w klubach xD Co z tego, ze był za bezcen, skoro zarabiał najwiecej w całej drużynie? Jego pensja w przeliczeniu na minuty na boisku była większa niż Ronaldo, który zarabiał 32 miliony rocznie. Nie mowiac o bonusach przy podpisaniu kontraktu