Wpis z mikrobloga

Powiem Wam coś bez sarkazmu Przyjaciele, bo mam już tego dosyć. Myliłem się biorąc udział w tym przedstawieniu, odgrywając tak naprawdę rolę szumiącego drzewa. Wszystkie partie polityczne, bez wyjątku są przesiąknięte złem i zgnilizną.
Zobaczcie tą, wszechobecną, manipulację. Media nastawiają Nas przeciw sobie, zarówno "rządowe", jak i te "niezależne". Media czerpią z tego wymierne korzyści. Szanujmy się wzajemnie, bo jeśli My się nie będziemy szanować, to nikt Nas nie będzie szanował. Politykom jest na rękę Nas dzielić. Polityka nie lubi "niezdecydowanych" wyborców, bo nie wie w jakie tony uderzać. Może rozwiązaniem jest właśnie nie obnoszenie się z poglądami i nie branie udziału w tym cyrku dla "mas". Możecie mnie "zakopywać", Wasza sprawa. To jest tylko moje, skromne zdanie. Będę podrzucał ten komentarz w miejsce kłótni politycznych w komentarzach, mam cichą nadzieję, że może ktoś podzieli mój pogląd. Nie zamierzam więcej się wypowiadać w kwestiach poglądowych i politycznych, tylko po to żeby komuś dowalić.

Pozdrowienia dla tych z Lewa i dla tych z Prawa. Szacunek dla Was wszystkich.