Wpis z mikrobloga

@cocu600: mam wrażenie, że Gdańsk to największe patologie i najlepszy teren do robienia wałków.
Jak nie Amber Gold, to spółdzielnia która jest piramidą finansową.
  • Odpowiedz
@cocu600 W mniejszym mieście, około 60k mieszkańców, widziałem podobny przypadek, pewnie ta sama szkoła. Budynek ma na sobie konserwatora zabytków, który nie pozwala na wyburzenie pod nową inwestycję?
FIRE!!!!!!!111one
  • Odpowiedz
@namiot666: Kiedyś był artykuł o tym że miasto ma bardzo dużo takich budynków ale remonty jak wiadomo są bardzo DROOGIE bo to szwagier musi wyremontować za dobrą kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i się dzieją takie rzeczy w tym naszym k--------u
  • Odpowiedz
@lyndrym: Mówię od dawna, nie ma bardziej przereklamowanego miasta w Polsce oprócz Wrocławia jak właśnie Gdańsk.

- Systematycznie pogarszająca się jakość powietrza przez fetor z wysypiska śmieci położonego na wzgórzu
- Dramatyczna jakość dróg (nawet k---a w Kaliningradzie główne arterie po mistrzostwach 2018 mają lepszą jakość)
- Przez ukształtowanie terenu miasto z tak chaotycznie rosnącą populacją skazane na wszechobecne korki
- Koszty życia warszawskie, za czym nie nadąża rynek pracy (moja branża tak, ale nie jestem
KazachzAlmaty - @lyndrym: Mówię od dawna, nie ma bardziej przereklamowanego miasta w ...
  • Odpowiedz