Wpis z mikrobloga

#escapefromtarkov
Hej, nazbierało mi się pełne iventory śmieci grając jako scav, jakieś AKs 74u, shotguny, kamizelki te małej pojemności, torby małej pojemnościowi, jakieś randomowe części broni których raczej nie ogarnę(listwy, uchwyty), jest sens wystawiać to na tym ryneczku dla graczy, czy sprzedać handlarzom? Mogę iść na pałę jako Gracz a nie SCAV ubrany w te scavove śmiecy by je stracić, ale to trochę strata czasu/nerwów.
  • 16
@Jabco: tylko Shorline i trochę Customs ogarniam na pamięć. Chyba posprzedaję tak jak piszesz i kilka zostawię na granie dla beki. najbardziej się wstrzymuję bo sprzedam jakiś napęd DVD a potem się okaże że jest potrzebny do jakiejś misji i pechowo nie znajdę przez 10 rajdów, jak najszybciej sprawdzić czy dany item jest wart zachowania(przyszłe questy/wymiana z handlarzem/rozbudowa bazy)
@Jabco: dzięki za linka:)
@makmakp:
scav skrzynki te lootcrate'y za ponad milion? co z tego wypada?
Gdzieś na YT zobaczyłem że nie warto picować giver ze scavów(tylko nowe od handlarzy/prawie nowe ściągnięte z graczy), bo są zużyte i mają słaba celność(tam jest taki współczynnik celnosci spadajacy bardzo gdy brońka zużyta, przykładowo SKS ma spory "rozstrzał" powyżej 100m), Dobrze mi się kosi Scavów pepeszą, ale nie mam nerwów robić questów by
@RabarbarDwurolexowy: Wszystko o czym piszesz to są śmieci, które powinieneś od razu sprzedawać traderom.
Nie ma znaczenia czy wybrałeś USEC czy BEAR, u handlarzy możesz kupić to samo. Z drugiej strony, przynajmniej nie śmierdzisz ruską onucą...

A i nie przejmuj się tymi itemami do questów - na Twoim poziomie to czym grasz, co masz na sobie i jakiej używasz amunicji nie ma praktycznie żadnego znaczenia.
Z drugiej strony, przynajmniej nie śmierdzisz ruską onucą...


@Irthorr:( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Racja, jak debil przekładam te śmieci z miejsca na miejsce, a powinienem tylko amunicję, apteczki i kilka sztuk lepszego sortu trzymać z tych śmieci. Przecież jak to sprzedawać na bieżąco, to mnie stać na jakiś PM, czy coś innego, normalnego,
@RabarbarDwurolexowy: Skoro lubisz walczyć z bliska to używaj zdobyczne MP153 ze zwykłym śrutem - jedna z mocniejszych giwer dostępnych na początku.
A jeśli już musisz kupować - to OP SKS od jeagera, magazynek 20(tylko jeden! sks nie wymaga dodatkowych magazynków, tylko amunicja luzem w kieszeni) od peacekeepera i kolimator/optyka od prapora. Tanio, skutecznie i dostępne cały czas.
@Irthorr: mam rozklekotanego SKSa z takim magazynkiem, masz rację, fajna sprawa te 20 sztuk: jest różnica jak się z kilkom Scavami tańczy na raz.
Mam dwie nowe pompy Mosberga ze startera USEC, zdjąłem z trupa ponad 20 sztuk SuperFormance HP Slug, pięknie to współgra, głowy "odlatują" jak arbuzy u Teksańczyków na YT, choć jak po krzakach biega kilku scavów, to mi szkoda tych slugów, piłuję ich Pepeszą/innym PMem.

Jest jakaś różnica