Wpis z mikrobloga

Kocham czytać te bóle dupska w komentarzach. Laska sie tak ustawiła, że nie musi sie za bardzo wysilać, a was piecze, bo wy musicie #!$%@?ć do januszexu za najniższą krajową XD
  • Odpowiedz
@dorszcz: Niestety to faceci facetom zgotowali ten los. Jeśli kiedyś na świecie zniknie internet, to populacja prostytutek w społeczeństwie #!$%@? poza skalę, bo te ściery do niczego innego się nie nadają.
  • Odpowiedz
@dorszcz: A ja szanuje. Robi hajs na spermiarzach i ku*wi się ale publicznie i tego nie ukrywa. Przynajmniej nikt myślący nie nadzieje się na poważny związek z nią w przeciwieństwie do tych pseudo szarych myszek studentek co się prują za hajs po kryjomu.
  • Odpowiedz
@Speechless: czemu komuś miałoby przeszkadzać się z nią związać? Przecież jak komuś pokażesz ciastko przez szybę, to ciastka nie ubywa. Nie jest nawet polizane, pomacane ani nic ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dorszcz: no, ale w czym rzecz?

idealna praca... robi sobie zdjęcia, miło przytulnie, w komfortowych warunkach, nikt jej nie dotyka, nikt się nie ślini, nie ma ryzyka złapania jakiejś choroby, nie ma traumy po wyjątkowo paskudnym kliencie albo takim co był nie delikatny

robi sobie fotki a jakaś zgraja kretynów płaci jej za to, że pokazuje je w
  • Odpowiedz
@dorszcz: Wy tak ja hejtujecie ale nie kazdemu udaje sie rozwinąć kariere na IG od tak. Jest masa kobiet co chialaby tak samo jak ona i im sie nie udaje. Ktoś niedawnowstawil wpis na fejsie dziewczyny co byla w kiepskiej sytuacji finansowej i potrzebowala miejaca gdzie moze sprzedać swoje zdjecia. To ja inna kobieta zgasiła mowiac ze nie ma szans bo jest duza konkurencja na rynku.
  • Odpowiedz