Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Hej, pytanko do #programista15k

Nie chciałby mi jakiś dobry człowiek postawić prostej strony na jakimś WordPressie w zamian za to, że rozpromuję zleceniobiorcę?

Mam duzo znajomych chętnych na stronę więc mogłabym im polecić kogo trzeba więc na pewno nikt by nie był stratny.

Wiem, że jak ktoś ogarnia temat to to zajmie sekundy, bo to nie żaden sklep tylko parę zakładek ze zdjęciami - grafiki i wszystko już mam.
Mam wybrany też super layout więc byłaby to niezła rzecz do portfolio :)

Jak coś to zapraszam na priv

#programowanie #wordpress
  • 65
@Anesa: kup sobie jakiś hosting za 50 zł / rok gdzie jest automatyczne tworzenie wordpressa i sobie stwórz. 5 minut roboty, DOSŁOWNIE. Polecam seohost.pl i hosting "szybki".

A na przegrywów jojczących że za darmo "programiści" nie pracują szkoda śliny. To nie stawianie sklepu internetowego z zapleczem, tylko kilka kliknięć, wysiłek porównywalny do przytrzymania drzwi w sklepie. Wypada za taką "pracę" piwo postawić, ale nie więcej.

W sumie... jak mi opłacisz na
@tomtom666: To, że ktoś klika sobie w konkuter nie znaczy, że trzeba za darmo. Do obcego mechanika też jeździsz z własnym olejem na wymianę i mówisz "Co to przecież wystarczy śrubkę odkręcić pod autem i nalać oleju."?
znajomych chętnych na stronę więc mogłabym im polecić kogo trzeba więc na pewno nikt by nie był stratny.


@Anesa: no faktycznie, albo ktoś kompetentny zrobi płatną robotę za darmo, albo ktoś niekompetentny zostanie polecony twoim znajomym. Nikt faktycznie nie traci xDD
@tomtom666:
1. Tak, wystarczy CMS w jakimś hostingu, żeby postawić WordPressa. Nawet dziecko ogarnie.

2. Jeśli zdecyduje się tradycyjną metodą:
"To nie stawianie sklepu internetowego z zapleczem, tylko kilka kliknięć, wysiłek porównywalny do przytrzymania drzwi w sklepie."
A skoro nie jest to trudniejsze od przytrzymania drzwi, to na pewno da sobie radę. Od czegoś jest pierdyliard tutoriali.

3. "Wypada za taką "pracę" piwo postawić, ale nie więcej. "
Znajomej osobie, którą
Czemu miałbym poświęcony czas na obycie się z tematem oddawać tak za darmo?


@marekseo: bo na obycie się z tym tematem wystarczą 2 godziny i jest się mistrzem. To nie tłumaczenie angielskiego, gdzie języka trzeba się uczyć 5 lat, tylko postawienie wordpressa. Dziś akurat postawiłem takich chyba 15. Swój czas i te kosmiczne umiejętności, jakie są wymagane do kliknięcia w panelu administracyjnym "zainstaluj wordpress" wyceniam właśnie na miesięczne konto w OSRS.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomtom666: tutaj się nie zgodzę. Słaba miarą jest ilość czasu jaka trzeba na coś poświęcić, bo wtedy osoba która wie mniej i analogicznie robi coś dłużej ma zgarniać więcej siana?

Mój znajomy bierze 300 stówy na godzinę jako konsulant cloudowy, mówi że zajmuje mu to sekundy, ale bierze hajs za wiedzę specjalistyczna a nie za to, ile czasu na coś poświęcił
@Anesa: słowo klucz to wiedza specjalistyczna. Jeśli kogoś pytasz, ile minut gotuje się jajka na miękko, to raczej nie spodziewasz się "zapłać mi za poradę jak szefowi kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu", tylko że odpowie jak człowiek.

Wordpressa na większości serwerów stawia się JEDNYM kliknięciem myszki w ikonę "zainstaluj", no teraz widzę że to po postu słaba zarzutka.