Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam. Posiada ktoś Realme GT Neo 2 ? Jak u was wygląda sot ? U mnie niestety 5h wifi/LTE 120hz . Widziałem screeny ludzi , którzy z LTE , i włączonym Janosikiem mieli przy 50% 4h SOT . Czym może być spowodowana taka rozbieżność ? Telefon nowy zakupiony w poniedziałek , ale bateria miała byc plusem a nie minusem . Ktoś mi doradził , żeby rozładować telefon dwa razy do 0 i naładować , żeby telefon nauczył się pojemności , ale pierwszy raz słyszę o czymś takim . Macie jakieś porady ? Dużej różnicy między 60hz a 120 nie było . Lokalizacja też włączona , ale raczej też dużego wpływu na to nie ma , bo przy wyłączonej sot był może wyższy o 20 min . Pozdrawiam . W tym momencie 40 min od pełnego naładowania i 10min na LTE spadło 4% baterii . Pozdrawiam #android #bateria #realme #smartfon
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vvertoi: właśnie mam zainstalowane accu , pokazuje 5000 , inna apka też tak pokazuje . Niby czemu miałem dostać stara baterie w nowym telefonie . A co sądzicie o tym , że telefon musi się nauczyć mojego użytkowania i dostosować się do użytkownika
Niby czemu miałem dostać stara baterie w nowym telefonie


@Sebastian9300: ja ostatnio kupilem zupke chińską pomidorową a jak ją zalałem to się okazało że to rosół więc nigdy nie wiesz

A co sądzicie o tym , że telefon musi się nauczyć mojego użytkowania i dostosować się do użytkownika


nie ma szans
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eskim0s: nie , raczej wszystko ok , gadałem z ludźmi z forum , jak się ma wszystko ustawione na maxa i się wyciąga z tego telefonu dużo , to tak jest . Nie mam zamiaru w sumie ograniczać się tylko do baterii , chcem z tego telefonu wyciągnąć też jak najwięcej ;)