Wpis z mikrobloga

@Neubert: ten komentarz to w ogóle po polsku jest? Czytam trzeci raz i nie rozumiem. „Część ciała sprawiająca ból” - no zgadza się, ręka może nią być jak najbardziej, ręką mogę komuś #!$%@?ć
@dreidel: to emanacja ukrytych zaburzeń, prawdopodobnie nienawidzi tego że jest mężczyzną i w głębi duszy pragnie być kobietą. Niewątpliwie ta część ciała sprawia mu ból, jednak niefizyczny jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Czarmanderek za to chyba nawiązuje do osiągnięcia satysfakcji seksualnej przez stymulacje prostaty, jeśli stosuje tu analogię do mechanizmu działania strzykawki.

Mam nadzieję że wyjaśniłem
@bastek66: Hoho, jaki śmieszny memik, heh. A nie, czekaj...

The authors investigated the role of homosexual arousal in exclusively heterosexual men who admitted negative affect toward homosexual individuals. #!$%@? consisted of a group of homophobic men (n = 35) and a group of nonhomophobic men (n = 29); they were assigned to groups on the basis of their scores on the Index of Homophobia (W. W. Hudson & W. A. Ricketts,
Może widok ich zdenerwował i dlatego pobudzili się


@bastek66: No, to jest bardzo zabawne, tylko jak widzisz pojawiają się słowa klucze: penile erection. Jak widać homofoby mają tendencję do bycia kryptogejami. I od razu uprzedzam co do potencjalnych semantycznych fikolkow - zanim je zaczniesz po prostu zajrzyj do słownika PWN, sprawdź znaczenie słowa "homofobia".
@ziumbalapl: Pamiętam że dawno temu widziałem program na niemieckim mtv gdzie dwóch kretynów robiło pojedynki miedzy sobą na różne wyzwania. Jeden było żeby nie dostać erekcji. Na koniec wyzwania ten chudszy przyprowadził drugiemu striptizerkę zrobiła mu lapdance i nic, wytrzymał. Gruby natomiast zamówił chudemu striptizera i ten temu stanął i przegrał. Czyli shit happens.
Jeden było żeby nie dostać erekcji. Na koniec wyzwania ten chudszy przyprowadził drugiemu striptizerkę zrobiła mu lapdance i nic, wytrzymał. Gruby natomiast zamówił chudemu striptizera i ten temu stanął i przegrał. Czyli shit happens.


@bastek66: Ja przytoczyłem badanie z użyciem urządzeń pomiarowych. Porównujesz to z programem w MTV? Z głową dobrze? xd