Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi ja na jutrzejsze spotkanie w sprawie masażera zapisałem Eugenie i Kleofonsa #!$%@?ńskich (on 68 ona 65 lat) dzisiaj potwierdziłem obecność, dostanę za darmo 3 stopniowe urządzenie masujące
  • Odpowiedz
@vieniasn: @dudi-dudi: @agreeGe: Prawda jest taka, że jego firma po prostu kupuje leady (dane do klientów) od takich #!$%@? call center, które męczą bułe. Wiem, bo pracowałem jako PH w tej branży ale w porę się ewakuowałem zanim straciłem resztki godności. xD

Gdybyście wiedzieli jakie wały, matactwa i kłamstwa robi się w takich firmach, to byście nie uwierzyli :D Mi po roku klękła psycha, to nie jest uczciwa praca,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I po co to? Chłop uczciwie pracuje a ty go wystawiasz, marnujesz jego czas. Ten sam poziom co zakładanie fikcyjnych kont na portalach randkowych i wystawianie dziewczyn/chłopaków

@robertx: Jakie uczciwie? Jeździ po ludziach z łapanki bota na telefonie co cały kraj wkurza to niech płaci swoim straconym czasem za utrzymywanie tej patologii.
To ten sam poziom co nagabywacz na garnki czy pościel. Też uczciwie pracuje gdyż on tylko to sprzedaje a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: kolego, to nie chłop a zarejestrowana na Ukrainie firma, która nie stosuje się do zasad rodo i wydzwania z dziesiątek numerów, w dodatku wykorzystując Ukraińców, którzy odtwarzają nagrane wiadomości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiedzcie, że dziękujecie bo już macie panele . I problem z głowy

@robertx: absolutnie nie. Ja już mówiłem że jestem Borek Mateusz z Dębicy, że mieszkam na 30 piętrze wieżowca, nic nie pomaga
  • Odpowiedz
@robertx: @telesiak: odmawiałem już 20 razy, prosiłem aby nie dzwonić, kilkanaście numerów zablokowanych.

Sk#rwys#ny dalej wydzwaniają. Może to ich nauczy i przestaną

@dudi-dudi w sumie masz rację! Przecież każdy wie, że jest tylko jedna firma na całym świecie i pewnie też we wszechświecie która zajmuje się fotowoltaika! Wiadomo też, że istnieje tylko jeden sklep spożywczy i to jest ten do którego ty chodzisz, wszystkie inne sklepy to atrapy! Przechytrzyłes wszystkich!
  • Odpowiedz
@not_me
@rybeczka
@ks2m
@spokoj
@FFFFUUUU
@vieniasn
@SZCZURWA wy serio myślicie, że jest tylko jedna firma w Polsce która zajmuje się fotowoltaika? Pewnie każdy z was uważa się za inteligentniejszych od reszty. Ja #!$%@? jak wy żyjecie?
Nie powiem, mnie też #!$%@?ą te telefony, ale jednak jestem w stanie zrozumieć, że ktoś tak pracuje, żeby móc zarobić.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: nie zesraj się.


@ks2m nie zesram się, ale naprawdę boli mnie idiotyzm. To nie jest tak, że trzeba usiąść i naprawdę pomyśleć, każdy człowiek który nie ma problemu z kupieniem chleba wie, że jest wiele firm zajmujących się tym samym, a ludzie którzy tego nie wiedzą są idiotami i takim należy pomoc i jak widzisz pomagam, żeby im wytłumaczyć. Nie dziekuj.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Też się ostatnio umówiłem, najlepsze że klepnęli spotkanie ze mną - Karolem Wojtyłą. Dzwoni do mnie "eskpert" że on to już prawie jest, tylko nie może znaleźć Wadowickiej 21/37. Mówię: "proszę pana, bo ja ten adres wymyśliłem, nigdy nawet nie byłem w tej miejscowości, ani nie wiem gdzie dokładnie się znajduje. Kiedy przestaniecie do mnie wydzwaniać? No i tak naprawdę to nie jestem Karol Wojtyła." #!$%@? to dalo, na następny
  • Odpowiedz