Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 790
Czy robię dobrze?

Na początku roku wylądowałem w szpitalu, dostałem od pracodawcy kilka dni później pisemną naganę bo spóźniłem się (1 dzień xD) z oddaniem L4 - takie prawo w Niemczech, że ma się określony czas. Na nic tłumaczenia, że jako L4 służy mój wypis ze szpitala a żeby go dostać... trzeba najpierw z niego wyjść, a że wyszedłem w piątek wieczorem, to dopiero w poniedziałek rano dostali papierek xD wszyscy byli wcześniej poinformowani że mnie nie będzie a ja sam nie widziałem ile będę siedział w szpitalu. Każdy normalny człowiek a nie #!$%@? frajer zrozumiał by sytuację, bo łatwo nie było ale jedyne o czym oni myśleli to jak mi #!$%@? xD Mówię #!$%@? tam nie będę walczył z niemieckim januszexem i zacząłem szukać nowej pracy, bo tym spalili za sobą wszystkie mosty, #!$%@?ć ich. Bardzo szybko znalazłem nowa pracę i już wczoraj podpisałem nową umowę, zaczynam od 1 marca. Zaraz jadę zawieźć wypowiedzenie do starej pracy. Obecne L4 mam do 14 lutego i mam jeszcze prawie 90h nadgodzin. Chcę zagrać tak samo po frajersku jak mój szef i #!$%@? sobie L4 do końca lutego, żeby ten okres pozostały do rozpoczęcia nowej pracy siedzieć w domu w spokoju, niech mi wypłacą nadgodziny a ja nie chcę ich więcej widzieć, tfu im na mordę.

#pracbaza #oswiadczenie
  • 85
  • Odpowiedz
@bruhh mogłeś odstraszyć adwokatem. Powinno być upomnienie i rozmowa. Skoro dali naganę to walczyć musisz by ją zdjęli bo to zostaje w papierach. Lepiej to wyjaśnić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjfotocompl: nie, wszystko zostaje w jednych aktach do których nie ma nikt dostępu prócz ciebie i byłego pracodawcy. On też nie ma prawa tego nikomu udostępnić i nie wpływa to zupełnie na nic, chyba, że chciałbym tam wrócić.
  • Odpowiedz