Wpis z mikrobloga

dobra, okej, ale tak serio teraz... ja też się bałem tego wirusa przez pierwszy miesiąc od jego wykrycia, później kiedy w każdych mediach ogłoszono, że przybył on do polski to bałem się mocniej, a pacjent ZERO wyszedł ze szpitala i dostał kwiatki i bomboniere i już było cacy XDD (2019/20r.) Zastanawiam się jednak jakim trzeba być czubem, żeby nadal utrzymywać tę samą narracje co w 2020 roku. I o zgrozo przyjmować kolejne dawki szczepionki na wirusa który podobno to miał już dawno temu każdego złapać i #!$%@?ć, nie rozumiem tego toku myślenia. Troche się śmieje, trochę mi ich żal. No ale w sumie jakby dali darmowego czisburgera za przyjecie szczepionki to ja też bym nadstawił obsraną dupe, bo takie zycie to i tak jest gówno warte i warto się sprzedać za kromke chleba. wstyd #!$%@?

#koronawirus #szczepienia #bekazcovidian #gownowpis
medix - dobra, okej, ale tak serio teraz... ja też się bałem tego wirusa przez pierws...

źródło: comment_1643151724tUAHTvIqLGKLWtyVOTANa4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
I o zgrozo przyjmować kolejne dawki szczepionki na wirusa który podobno to miał już dawno temu każdego złapać i #!$%@?ć, nie rozumiem tego toku myślenia.


@medix: A są debile które to swoim dzieciom podają... (,)
  • Odpowiedz
@oakduck: no jak, przecież narracja była taka, że tylko 60+ ma się bać wirusa, szybko się pozmieniało co nie? kiedy zrobią godziny dla juniorów?
  • Odpowiedz
A NO I CZEKAM NA KONTRARGUMENT SZCZEPIONKOWCÓW, ŻE WTEDY TO NAUKOWCY NIEWIEDZIELI CO TO TAKIEGO JEST, A TERAZ TO JUZ WIEDZA CO TO JEST, NO I DLATEGO TYLE SZCZEPIONEK DAJĄ XDDDDDD
  • Odpowiedz
@medix: myśle ze mimo tego iż wirus sam w sobie dla zdrowego człowieka nie jest jakimś zagrożeniem (w sensie przechorowania), tak już to co po sobie zostawia bywa powiedzmy „niecodzienne”. Aż dziwne ze w mediach nie krzyczą o tzw. „Powikłaniach”, ale nie mam na myśli tych które kogą wystąpić po każdej infekcji wirusowej. Znam masę ludzi którzy po covidzie mieli drętwienia kończyn, zauważalna zamułe umysłowa, ujawnianie się dziwnych dolegliwości chorobowych które
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jan_niezbedny_suchodola ja na to patrze w taki sposob, ze wiekszosc ludzi jest przezwyczajona do zdobywania informacji jednym klikiem w necie, jezeli cos jest napisane w pierwszym linku NA CZERWONO to trzeba uznac za prawde bo najszybciej i najprosciej, reszta dziadow wiedze czerpie z tv. Te same jednostki krzycza do drugich osob, ze nie nosza maseczki w sklepie, a sami maja opuszczona maseczke pod ryj i odsloniety kinol, no #!$%@? litosci, jeszcze ci
  • Odpowiedz