Wpis z mikrobloga

O tak, Acqua di Gio (ʘʘ) zamówiłem ostatnio tego pieprzonego Eau de Cedre i ok, perfuma jak perfuma, ale #!$%@? z notino dorzuciły próbkę Acqua do Gio EdT i teraz szukam czegoś, co ma lepszą projekcję () ludowe podania mówią o Amraf Tres Nuit Lyric, ktoś potwierdzi?
  • Odpowiedz
Dawno nie wąchałem AdG, więc nie pamiętam zapachu super dokładnie, ale ostatnio kupiłem Zare Lisboa i całkiem fajny zapach. W moim odczuciu bardzo podobny, ale jak mówię dawno nie wąchałem oryginału. Parametry jak za te pieniądze naprawę spoko
  • Odpowiedz
@zGdyniMlodyG o, to ty byłeś tym bandytą, który sprawił że dorzuciłem go do dużego koszyka :D ogólnie dłuższy czas składałem zamówienie na notino i jakoś tak jeszcze jego wziąłem, bo był w dobrej cenie akurat i dorzucili ta próbkę AdG. I teraz nie wiem czy ja obciaze cię kosztami poszukiwania flakonu/zamiennika czy moja żona... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@zGdyniMlodyG żona to przede wszystkim jeszcze nie wie, więc jeszcze nie wiem czy po powrocie z delegacji porucham czy pośpię w salonie za te wszystkie cudowności co sobie zakupiłem
  • Odpowiedz