Wpis z mikrobloga

Dla zwiększenia atencji robię #rozdajo kodu 15 zł do pyszne.pl

W sumie wiem, że bardzo dziwne pytanie do różowych pasków.
Jeśli zerwaliście z byłym i nie chcecie do niego wrócić, fakt, że były znalazł sobie ładną, sporo młodszą laskę i wrzuca zdjęcia z nią fb zwiększyłby, czy zmniejszył szansę, że mogłybyście do niego wrócić(kontakt macie ze sobą w pracy tylko)?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder
  • 26
  • Odpowiedz
@Tarka99: W ogóle to ja byłam już kilka razy w sytuacji tej dziewczyny. Były był niby w związku a po kryjomu prosił mnie bym wróciła. Widać było że mu jeszcze nie przeszło. Za to aktualna dziewczyna zdawała sobie z tego sprawę (mniej lub bardziej świadomie) i tak: 1. jedna zaczęła robić przeciwko mnie kampanię nienawiści wśród swoich znajomych (na szczęście nie miałyśmy wspólnych), 2. po prostu cierpiała. Nie wróciłam do żadnego
  • Odpowiedz
Jeśli zerwaliście z byłym i nie chcecie do niego wrócić, fakt, że były znalazł sobie ładną, sporo młodszą laskę i wrzuca zdjęcia z nią fb zwiększyłby, czy zmniejszył szansę, że mogłybyście do niego wrócić(kontakt macie ze sobą w pracy tylko)?


@HFL-przed-30: nie, raczej bym pomyślała, a bierz sobie go głupia, jeszcze zobaczysz XD
  • Odpowiedz