Wpis z mikrobloga

wiela taki kosztuje? Na ile km gwarancja na baterie?


@BratProgramisty: Widełki to 35-65k ojro, w zależności od napędu i wyposażenia. Taka dobra specyfikacja to bliżej 60k. Bateryjka niby 8lat/160k km.
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: NO, w PL elektryk to jeszcze nie do końca rozsądny wybór. Kiedyś na pewno przyjadę do PL żeby zobaczyć czy da się przejechać przez 3/4 kraju bez podwózki lawetą albo ładowania się gdzieś przez 12h z gniazdka 230v :D
  • Odpowiedz
@Stashqo da sie jeździć, wnuk tego dziennikarza który napisał dywizjon 303, zapomniałem nazwiska, jakimś zwykłym elektrykiem całą Europe zjeździł a wcześniej maluchem Afrykę. Gratulacje, ja się przymierzam do hybrydy
  • Odpowiedz
@kobrys13 hahah no jednak w Polsce jest tyle stacji gazowych że łatwo takimi jeździć. W Norwegii ciężej. Ja będę zamieniał avensis na camry, ale jeszcze nie wiem czy się rok nie wstrzymać żeby kupić najnowszy lifting.
  • Odpowiedz
Gratulacje, ja się przymierzam do hybrydy


@Popularny_mis: Dzięki, co na oku? Ja po paru latach z plug-inem raczej odradzam ładowane hybrydy, miękkie są za to całkiem spoko, ostatnio wypożyczałem toyotkę, fajnie w miare jechało a spalanie absurdalnie śmieszne jak na benzynę ;)
  • Odpowiedz