Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli wojna by wybuchła w Polsce to następuje powszechna mobilizacja ludzi do wojska. Większość pewnie poszła by walczyć ale znaleźli by się i tacy co by uciekli z kraju (sry za 3 razy by XD). Ktoś by zapisywał tych co walczyli, oraz tych co uciekli? Co wtedy jeśli wojna się kończy, a uciekinierzy by zaczęli wracać do kraju? Dostali by kulkę w łeb, zakaz powrotu do kraju czy dożywocie? Jakie kary są przewidziane dla tchórzów?

Jeśli się ktoś orientuje w tym temacie to proszę o wyjaśnienie.

Jak bym został i walczył.

#wojna #ukraina #rosja #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61eed83f67af85000aa7b8f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 140
@Boska_Klaudia > chyba dla normalnych ludzi a nie niewolników od zdychania w błocie za swoich panów

Nie walczysz za rząd, walczysz za naród, rodzinę, bliskich by ci mogli żyć i cieszyć się wolnością w swoim kraju a nie pod ruskim butem gdzie pod okupacja nie został by kamień na kamieniu przez to że ruskie ograbili by ten kraj doszczętnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Uważam, że powinni iść jako pierwsi wyborcy PISU, w końcu to ich rząd brał by udział w tej wojnie. Już na całkiem poważnie, ja bym uciekł. Nie mógłbym spojrzeć w lustro z myślą, że idę walczyć za Kaczadafiego i resztę tych debili, która uciekła by jako pierwsza. Tak jak przedmówca, gdybyśmy żyli w kraju w którym rząd dba o ludzi, nie robi im pod górkę, po prostu jest normalnie, to
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, z chęcią pobiegnę bronić narodu, którego większość na co dzień szuka tylko okazji jak mnie tu wykorzystać, a gdy ja, czy mi podobni potrzebujemy pomocy, to spotykamy się z ignorancją i wyśmiewaniem. Narażać życie żeby zamiast pod butem zagranicznym, żyć pod swojskim krajowym, super wybór.