Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie ze poszedłeś do wojska polskiego bo to łatwy zwód, dużo przywilejów i najpierw wysyłają cię na białoruska granice a później stawiają w pełnej gotowości do wojny z ruskimi a ty tylko chciałeś zarobić pare złotych i w spokoju popijać wódeczkę na kompanii.
#heheszki #wojna #ukraina #bialorus #rosja #wojsko
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylkoocosspytam: ale ja nie narzekam. To ty placzesz że żołnierze śmią być żołnierzami w Polsce i jeszcze brać za to uwaga... pienionnndze. Typowy zawistny robaczek który nic w życiu nie osiągną. Nawet mi trochę ciebie żal maly sfrustrowany człowieczku.
  • Odpowiedz
Bo Tobie się chyba w głowie p------o ze wy wykonujecie jakaś tytaniczna nadludzką prace wykonując swoje zasrane obowiązki służbowe.


@tylkoocosspytam: nie to tobie się w głowie p------o że siedzimy na dupie i nic nie robimy. Ja pisałem że jesteś w błędzie i robimy tyle że zasługujemy na to co dostajemy. Ale łatwiej tworzyć w główce chochoły i miotać się jak pies z wścieklizną. Beka
  • Odpowiedz
Bo Tobie się chyba w głowie p****o ze wy wykonujecie jakaś tytaniczna nadludzką prace wykonując swoje zasrane obowiązki służbowe.


@tylkoocosspytam: nie to tobie się w głowie p
****o że siedzimy na dupie i nic nie robimy. Ja pisałem że jesteś w błędzie i robimy tyle że zasługujemy na to co dostajemy. Ale łatwiej tworzyć w główce chochoły i miotać się jak pies z wścieklizną. Beka

@marcinpodlas8: Sam
  • Odpowiedz
@czy_pisiont: Przepraszam, ale o co chodzi? Ja piszę o tym jak wygląda sytuacja w rzeczywistości, a nie z Google czy TV. Koledzy, którzy służą w wojsku wiedzą, że to ciężka robota, ale masz wcześniejszą emeryturę i sporą kasę. Ale jednocześnie nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Wiesz co mi powiedział kumpel 4 miesiące temu? "GDYBY doszło do wojny... Nie mówię, że dojdzie, ale GDYBY doszło, to... pakuj rodzinę i spie*dalaj za
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: przywileje są z racji dodatkowych obciążeń. Na przykład mogą cię rzucić na drugi koniec Polski na potrzeby sił zbrojnych i masz g---o do gadania. Bierzesz rodzinę i się przeprowadzasz. Taka praca dodatkowe obowiązki to i dodatkowe przywileje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: kwestia odniesienia, jak nie masz chodliwej roboty, IT, automatyka, albo umiejętności do np budowlanki to wojsko jest bardzo atrakcyjne np. dla ludzi pracujących w przemyśle chemicznym, energetycznym, gdzie zarobki po studiach to minimalna krajowa w dużym mieście + j-----e ze szkodliwymi odczynnikami na dwie zmiany.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: a niby co nieprawidlowego podal? Xd
Moja rozowa pochodzi z miasteczka niedaleko szkoly i paru baz wojskowych. Kazdy seba i janusz idzie na wojskowego, bo to spokojna robota, z wysoka i pewna pensja. Wiejskie karyny leca na mundur, mieszkanie z przydzialu i czilera.
Zreszta 3/4 od rozowej to wojskowi i mi to potwierdzali nie raz i sie smiali z debili co zapieprzaja w it xD
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Ziomek to wy mundurowe całe życie płaczecie ze zarabiacie za mało. Przywileje za to ze macie ciężko? Chłopie a co ja mam powiedzieć? Mnie wysyłają w delegacje w różne miasta w Polsce i za granice. Chce pracować to muszę jechac. To nie PRL ze dostawaliśmy rozłąkowe albo diety. Gola stawka i heja. A wam wyrównania, obciążenia. No k---a super. Xd xD chłopie mentalny PRL jak na stoczni albo w
  • Odpowiedz
@Chidder: i bardzo mądrze mówi, ja gdyby nie przydział też bym uciekał przy pierwszych strzałach. Tylko że u mnie łapało by się to pod dezercję więc albo będę musiał sobie coś złamać albo się postrzelić w stopę
  • Odpowiedz
@czy_pisiont: Dlatego śmieszą mnie tacy użytkownicy jak wyżej, którzy twierdzą, że wojsko to cud, miód i orzeszki, bo Google tak twierdzi. Większość rzeczy nie wychodzi do mediów. Znam parę osób, które wylądowały na granicy i opowiadają takie rzeczy, że zwykłemu "szarakowi" jak mi, to się w głowie nie mieszczą. Telewizja jedno, rzeczywistość drugie.
  • Odpowiedz
@Chidder: tylko wiesz to trochę śmieszy jak w końcu muszą zrobić to do czego są utrzymywani i nagle Pikachu face że jak to? Dużo w wojsku jest administracji gdzie praca nie różni się jakoś specjalnie od pracy w urzędzie, a dalej mają wszystkie przywileje ¯\_(ツ)_/¯ no jak szliśmy po coś do majora to ten zawsze pił kawę i żarł ciasto, i nigdy nic się nie dało załatwić, a my młodzi
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Nie przeszedłem w wojsku żadnej drogi bo nie byłem nawet zaproszony na testy sprawnościowe czy rozmowe. Pisałem dlaczego. Ostatnie partie zasadniczych zostawały w wojsku bo mieli wizje przejścia na emeryture po 15 latach. Dlatego tez pisałem Ci ze sam sobie zamknąłeś alternatywna droge kariery zawodowej bo oprócz bycia wojskowym nie masz nic. Dlatego tez wspomniałem ze bycie robolem nie jest wcale gorsze czy lepsze od bycia wojskowym a Ty
  • Odpowiedz