Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 236
@aksal89: Wspomnienia. Do dziś pamiętam swoją kasetę Journey. Podczas "Separate Ways" nagle szum i głos mojego kuzyna:"nie #!$%@?, tym czerwonym skasujesz!", znów szum i dalej piosenka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@marcingliwice: tylko że w porównaniu do e46 to lexus oferuje jedynie w większości wolne 1G-FE i przegnite progi w aucie za 3x wyższą cenę xD. Samochód ładny, spoko się prowadzi ale cena rynkowa jest zupełnie nieadekwatna do tego co oferuje. Chyba że ktoś chce dopłacić do prestiżu w ponad 20 letnim aucie.
  • Odpowiedz
@marcingliwice: mało tego jeździ bo gniły jak każdy japoniec (chociaż w porównaniu do innych japońców z tamtego okresu i tak było dobrze), poza tym sprzedało się tego relatywnie niewiele w porównaniu do niemieckiej konkurencji.
No i najfajniejsze wersje miały w wariancie 3.0 silnik 2JZ, i zostały dawcami.
  • Odpowiedz
@milionerro: oryginalna kaseta bez zabezpieczenia przed zapisem?

Przez całe dzieciństwo nie spotkałem radia z możliwością nagrywania ale bez tego zabezpieczenia
  • Odpowiedz
@aksal89: Skąd ty kasety wziąłeś? No chyba ze dalej mieszkasz w rodzinnym domu i gdzieś się tam walają. Ciekaw jestem czy coś jeszcze u rodziców tych kaset moich zostało. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie tez nagrywałem muzykę - głównie z radia. W latach 90 miałem ograniczona możliwość głównie przez sprzęt/finanse.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Właśnie odwiedzałem w weekend rodziców i znalazłem na strychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety - kiepsko przeszły próbę czasu, bo większość z nich ma przynajmniej na części jakieś zniekształcenia dźwięku, ale czego się nie robi dla wspomnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i 90% kolekcji to też albo przegrywane, albo nagrane z radia. Hybrid Theory to był mój chyba jedyny oryginał ze
  • Odpowiedz
@c1n34: eee, oryginały działają ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy inaczej czekam na wiosnę, żeby zamontować emulator zmieniarki, bo teraz mi się nie chce rozkręcać deski ( )
  • Odpowiedz