Wpis z mikrobloga

@speed_i: niepokojące, faktycznie gra ciała i tembr głosu jakby się sam przekonywał, że jest dobrze. I panowie z tyłu też niespokojni. Coś jest na rzeczy.

Pytanie, skąd tag 4konserwy? Bo mam go na czarno, razem z innymi tego typu politycznymi (neuropa, bekaz…) i przegapiłabym ten wpis gdybym był zalogowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wojna wystarczy :)
  • Odpowiedz
@michciu: Bardzo wiele (szczególnie znalezisk) jest oznaczanych tym tagiem, a jest treściami interesującymi osoby o różnych poglądach. Nie dociera więc do Ciebie wiele interesujących treści - nie tylko ten wpis.

Ja preferuję czarnolistowanie konkretnych użytkowników regularnie wrzucających treści niskiej jakości, choć aktualnie nie korzystam i z tego - moja czarna lista jest pusta.
  • Odpowiedz
@Walther00: Właśnie. Są takie tagi, które są ściśle związane z jakimś chłamem. Ale to nie są tagi tak powszechnie stosowane do różnych treści na wykopie.
  • Odpowiedz
@speed_i: nerwowy bo po 7 latach prezydentury nagle jest szansa że coś się stanie i będzie trzeba faktycznie podjąć te legendarne decyzje o których gadał w sławnym wywiadzie, a nie będzie się musiał tylko durno uśmiechać żeby zostać bohaterem memów i #!$%@?ć kocopoły do swojego elektoratu, a liczył na spokojne przebimbanie drugiej kadencji.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: ale co się #!$%@? XD przypomnę ci tylko, że w naszym kraju prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. nie trzeba mieć dużo oleju w głowie żeby stwierdzić, że po 7 latach pajacowania i pozowania do zdjęć, taki okres potencjalnego konfliktu zbrojnego jest dla niego w porównaniu dużo bardziej stresujący, a po prostu wie, że się do tego nie nadaje.
  • Odpowiedz
@michciu: Powiedzcie mi czy ogladaliscie wcześniejsze przemówienia/oświadczenia A.Dudy? Moim zdaniem nic nadzwyczajnego na tym oświadczeniu nie było. Więc myślę, że się mylicie z diagnoza, poprostu zwykle oświadczenie.
  • Odpowiedz
@speed_i: obejrzałem i mam wrażenie, że się próbujecie doszukać czegoś, czego tutaj nie ma :p Zaczął lekko nerwowo, ale później już szło bardzo gładko. Nie pierwszy raz
  • Odpowiedz
niepokojące, faktycznie gra ciała i tembr głosu jakby się sam przekonywał, że jest dobrze. I panowie z tyłu też niespokojni. Coś jest na rzeczy.


@speed_i: Cytując klasyka: "trzeba być twardym" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz