Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki jak mnie #!$%@? ta #pocztapolska 6 dni temu wyslalem list polecony priorytetowy i to 600 metrow od miejsca w ktorym powinno byc doreczone dalej nie doszlo najgorsze jest to ze infolinia #!$%@? wie a proby dodzwonienia sie do tej poczty z której wyslalem koncza sie fiaskiem #krajzdykty
  • 10
@KrzY: No to co, że 600 metrów od sdresata? Teraz już się nie dzieli listów na miejscowe i pozamiejscowe. Wszystkie listy w pierszym kroku jadą do jednej wojewódzkiej sortowni. A czego oczekujesz od poczty, z której wysyłałeś? Że co ci odpowiedzą?
@KrzY ZDARZYŁO CI SIĘ KIEDYŚ BYĆ NA POCZCIE JEDEN Z DRUGIM? MI #!$%@? NIESTETY ZDARZA SIĘ BYWAĆ BARDZO CZĘSTO.
SPIESZYSZ SIE? MASZ WOLNE PÓŁ GODZINKI I MYŚLISZ ŻE ZE ZDĄŻYSZ WYSŁAĆ SZYBCIUTKO MALUTKI LIŚCIK ALBO ODEBRAĆ MALUTKA PACZUSZKĘ?
OTÓŻ #!$%@? NIC BARDZIEJ MYLNEGO. STEREOTYPOWA POCZTA POSIADA KILKA STANOWISK DO OBSŁUGI PETENTÓW JEDNAK MAMY TUTAJ SYNDROM POPULARNEGO W POLSCE MARKETU O PORTUGALSKIM KONSORCJUM POSIADAJĄCEGO W SWOIM LOGOTYPIE CZERWONEGO OWADA Z RZĘDU CHRZĄSZCZY WIELOŻERNYCH
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrzY: przyczyna jest banalna. Nikt nie chce być listonoszem, bo płacą na rękę 2050 zł. Etaty są nieobsadzone i poczta roznoszona w niektórych rejonach w miarę możliwości. Pewnie ten list leży id dawna na poczcie gdzie jest rejon adresata.
@KrzY: Pracuje w DPD i ludzie zaczęli u mnie nadawać koperty bo przynajmniej są w następnym dniu u adresata. Tobie też polecam któregoś z kurierów xD Listonosz na moim rejonie ma ze 140 lat, garba i ledwo stoi na lewą nogę, więc chciałem go odciążyć No i się udało :p
@KrzY: mi kiedyś paczki z ali dochodziły PP w 2 dni max od przylotu do PL (2018-2019 kiedy ostatnio zamawiałem z chin)

przez ostatnie 5 dni moja paczka była w 2 urzędach celnych i 3 terminalach przeładunkowych xDDDDD