Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski lub do #niebieskiepaski z podobnym problemem
Jeśli umówicie się na #tinder czy innym portalu z chłopakiem który ma wyjściową morde (czytaj; spodobał ci sie z twarzy) a na spotkaniu okazuje się że jest chudy (pic rel) - jak bardzo was to odstrasza? Pytanie powstało z powszechnie znanego faktu że kobiety lubią "męskie ciało" #zwiazki #pytanie #randki #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61edc1d9f7bdff000a934160
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do #rozowepaski lub do #nie...

źródło: comment_1642971930HSdfnw5wzr0Of2WxK5DQzX.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: no masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ryj zapewnił mu sławę. Dzięki twarzy Julki sikajo.

W realu, gdyby nie był aktorem, mógłby nie odnieść sukcesu, jeśli np jest niski. W telewizji czy teatrze nie trzeba byc wysokimi :p Twarz robi wszystko. To wszystko jest połączone, w jedno. A końcowym zrozumieniem tematu powinno być: nie odnośimy pozycji aktorów, do realnego świata, bo to istoty wykreowane sztucznie.

muszę
  • Odpowiedz
Benedict Cumberbatch raczej nie narzeka na ich ilość ;D


@bomba4: no on brzydki nie jest (choć rzecz gustu), bardziej specyficzny. I oczywiście sława działa na jego korzyść.

pytanie też, który aktor jest brzydki :D


Podejrzewam, że taki Steve Buscemi bożyszczem nastolatek nie jest (imo ma ciekawą urodę, no ale na pewno do klasycznych chadów mu daleko ;p), znalazłyby się też inne przykłady, choć wiadomo - z dobrą mordą łatwiej się przebić.
  • Odpowiedz
no właśnie Steava też miałem podawać jako przykład, bo że strony starszej części kobiet nie może narzekać na powodzenie. Ma już w sumie prawie 65lat, więc uroda trochę przeminęła. Ale za młodu wyglądał bardzo dobrze


@bomba4: rzeczywiście niezły czadzior. To pewnie przez niektóre jego role kojarzy się z takim raczej dziwnym gościem. No tak czy siak, znaleźliby się jacyś brzydcy aktorzy xd
  • Odpowiedz
OP: @LeVentLeCri: @bomba4: ciekawa dyskusja i nic do niej nie mam, ale pamiętajcie że mówimy tu o zwykłym śmiertelniku, wykopku, który nie jest chadem-modelem. Jestem biedny i chudy, jedynym moim atutem jest akceptowalna twarz i wzrost 185 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem aktorem z hollywood.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Jestem biedny i chudy, jedynym moim atutem jest akceptowalna twarz i wzrost 185 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeśli spodobasz się z twarzy, to wątpię, żeby z resztą był problem. Zresztą wrzuć sobie zdjęcie, na którym widać sylwetkę, to unikniesz sytuacji, że ktoś cię za nią skreśli podczas spotkania.
  • Odpowiedz