Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Adama Glapińskiego. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że stopy procentowe będą ciągle niskie. Kupowałem mieszkanie po 14500/mkw zł... Kupiłem je za pieniądze z kredytu, które miały być nisko oprocentowane. Wydałem łącznie 530 tys zł... Mam na ten moment ponad 300 tys odsetek w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

#nieruchomosci #kredythipoteczny #ekonomia #heheszki
  • 9
@kiedysbedetuplatynka: No pewnie, on jest moim Bogiem teraz! :D Nie dość że broni gotówki w wersji fizycznej, naciągnął złota do Polski, to jeszcze podnosi mmm stópki i jest przy tym stanowczy. A ja też mam słabość do stanowczych i zdecydowanych ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja myślę, że w lutym to z 100pb wleci. Jest naszym narodowym czempionem, który broni złotówki i tanich nieruchomości - vivat PiS! (