Wpis z mikrobloga

Robie sobie nostalgiczną kolekcje bajek z dzieciństwa, mam już duużo ale nadal mi czegoś brakuje, może ktoś ma u siebie na dysku albo wie gdzie znaleźć niektóre bajki bo szukam już jakiś czas i nie mogę nigdzie znaleźć np. Owca w wielkim mieście, bayblade (ta pierwsza seria), nie wiem czy speedy gonzalez był osobna seria czy jest w looney tunes. Może ktoś ma jakieś pomysły co jeszcze dołożyć do kolekcji to może pisać, bo mogę wszystkiego nie pamiętać xD
#dziecinstwo #bajka #plex #bajki #cda #cartoonnetwork #foxkids #jetix
The_Rainman - Robie sobie nostalgiczną kolekcje bajek z dzieciństwa, mam już duużo al...

źródło: comment_1642932078s4LkR2eIrm2UJJJ2Z0IuBL.jpg

Pobierz
  • 32
@The_Rainman: też sobie buduję bibliotekę ale wiele z tym roboty. O ile ze starymi produkcjami nie ma problemu o tyle nowe wymagają zabawy jeśli chcesz mieć kompatybilność z wieloma urządzeniami bez potrzeby transkodowania.
@The_Rainman:
Aż tak dokładnie nie prześledziłem listy, ale (chyba) brakuje mi:
- wszystkich rysunkowych Asterixów
- Pinky'ego
- The Sylvester and Tweety mysteries
- Oggy'ego (taka francuska bajka z czarnym humorem) - tego nigdzie nie mogę znaleźć w języku pl (może nie było, bo tekstu tam niewiele)
- Muminków

Ze starszych co pamiętam:
- Gigi (Dash!! Kappei) - ciekawe jak to się zestarzało
- Pomysłowy Dobromir
@ptt_: Asterixy mnie nie kręciły, pinky i mózg kiedyś miałem jak jeszcze nie miałem serwera i musiałem wyrzucić może dociągnę, sylwester i tweety mysteries muszę sprawdzić, oggy sam też muszę sprawdzić, chińskie bajki mi średnio wchodzą, polskie chyba też s kolekcjonuje

@malamute: Kurde tego chyba jest z 50 sezonow xD jak masz jak udostępnić w całości/sezonach to mogę się skusić
@malamute: Kurde nie wiem z czego by było najłatwiej całe sezony ściągać bez limitu xD bo cda chyba tylko pojedyncze odcinki się da i nie ma możliwości całego folderu odrazu, niby torent jest najprostsza odpowiedzia xD
@The_Rainman: i tak już je łamiesz ściągając te piraty :p W każdym razie mam mały serwer discord gdzie gromadzimy tam tak jak wyżej kreski tylko w 1080p. A widzę, że masz ich sporo i np audio do podmianki by się przydało