Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #rozowepaski #bdsm #bondage

Planuję na wyjeździe zaskoczyć różową spełniajac jej fantazje, jednakże nie wiem jak umiejętnie ze tak powiem przywiązać ją do łóżka. Nie ma ono ramy ani nic, więc wymyśliłem tak - że dwie liny obwiąże wokół łóżka, jedną na górze drugą na dole - a ręce i nogi przymocuje do niej opaskami zaciskowymi (potocznie zwanymi trytytkami), jednakże mam obawy że będzie to sprawiało ból. W ogóle dobrze kombinuje czy nie za bardzo? Na zestaw do Bondage za 200 złotych troszkę szkoda mi pieniędzy, wolałbym zainwestować je w coś innego. Zdjęcie poglądowe jeśli uda się je wstawić powinno tutaj być. Proszę o jedynie normalne odpowiedzi, wcześniej zostało mi poradzone tutaj żeby nie kombinować z zestawami tylko właśnie kupić liny. Niedojrzałych proszę o nieodpowiadanie, szanujmy czas. Jak zrobić żeby nie sprawiało to bólu? Jakieś frotki? Może w ogóle macie inny pomysł?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ecbd19f7bdff000a931c71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1642930372q32UW2ciVuOWlKw0LCr4DA.jpg
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśi to nie bait, a nie wiem bo wykopki są #!$%@?, to :
-trytytka spowoduje spore obtarcia i dyskomfort, a to zabija nastrój momoentlnie
-pomysł z liną ok, prygotuj przeciagniętą pod łóżkiem już, a końce miej gotowe jak coś np pod materacem schowane. Najlepiej świeczki albo lampki choinkowe dla nastroju to i przyciemnisz pokój i nie będzie widać.
-łóżko przy nogach nie ma jakichś rurek? same kajdanki na nogi by
DiabelskaAnia: Długa lina wplatając łóżko spełnia egzamin, na linię robisz pętlę niezaciskające się (węzeł "alpejski motyl"), do tego krótsze linki na nogi) ręce (węzeł np. "kajdanki bosmańskie"), można wiązać bezpośrednio razem lub spinać (np. karabińczykiem).
Jak na głównej linie zrobisz kilka np. 3 pętlę, to karabińczykiem możesz przepinać zależnie od oczekiwanej pozycji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaakceptował: LeVentLeCri
FrasobliwySeba: @AnonimoweMirkoWyznania: jak masz maszynyę do szycia to możesz w jeden wieczór coś takiego zrobić. Kupujesz pas polipropylenowy, czasami zwany transportowym, 25 mm, klamry na zakończenia plus pas z rzepem jako kajdanki. Wbrew pozorom najszybciej te rzeczy dostaniesz w markecie budowlanym. Chyba w Merkury Market mają pasy i rzepy na metry, a klamry w zestawach.
Ważne by na jednym końcu mocowanie było na stałe, a na drugim z regulacją by
@AnonimoweMirkoWyznania: Delikatnie wybadaj temat: niektórzy mają bardzo wizualne fantazje i np. jeżeli dla niej te opaski i sprawy do BDSM muszą być np metalowe lub skórzane to może jej to nie podejść.

Do tego kwestia czy fantazja jest o braku kontroli i ogólnie rough; czy bardziej fantazja inspirowana Greyem więc ma być to poczucie ekskluzywności.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze:
Trytkami się ludzi nie wiąże, bo krzywdę zrobisz - skóra jest delikatna.
Po drugie:
Jak masz ją wiązać pierwszy raz to sznury wzdłuż łóżka to przesada.
Po trzecie:
Spyerdolisz robotę to się zrazi i ucieknie więc się zastanów. Do zabawy w wiązanie trzeba mieć odpowiednie zabawki i wiedzę.

Ktoś tam wyżej słusznie zauważył, że wiązanie wiązaniu nie równe. Jak laska chce być zakuta kajdankami albo mieć owinięte nadgarstki
@AnonimoweMirkoWyznania:

NIE NIE NIE

Daj sobie spokój z jakimiś trytytkami... Naprawdę szkoda Ci pieniędzy na porządny zestaw, który zapewni Twojej dziewczynie bezpieczeństwo i komfort?

Planuję na wyjeździe zaskoczyć różową spełniajac jej fantazje


To jest bardzo, bardzo, bardzo zły pomysł. Przede wszystkim najpierw podstawą jest rozmowa.
Twoja dziewczyna powiedziała Ci, że chciałaby spróbować bdsm, bondage - ale co dokładnie miała na myśli? Chce tylko się "pobawić" w to czy naprawdę poczuć ból?
AnonimowyGrabarz: Nie szalej xd postaw na "udawany spontan", niech leży na łóżku, Ty bądź nad nią i ja całuj, rozbieraj ja i wypiesc jej całe ciało z góry na dół ustami namiętnie, później zdejmij seksowne swoją koszulkę i po prostu swoją koszulka zwiąż jej nadgarstki nad jej głową. Nóg już nie wiąż, na początek to już będzie naprawdę super i będzie wyglądalo na takie nieplanowane i namiętne. Albo paskiem swoim.

Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: opie #!$%@?, zwykły pasek od szlafroka pod łóżko czy materac i dwa końce które wystają przywiązujesz do kończyn, w jakim celu chcesz obwiązywać całe łóżko liną i do tego dawać tyrtytki? Jak już to zastąp je jakimkolwiek miękkim materiałem, typu chusta, jakiś ciuch, cokolwiek