Wpis z mikrobloga

@l-RAD-l: Najlepsze już zostało podkreślone na czerwono więc tylko dodam jeszcze jedno.

Bardzo bawi mnie fikołek w postaci słowa "m-word". Co to k... jest? ;-) Albo n-word albo m-słowo a tu fikołek i masz. Taki sam fikoł jak fikoł który uciska mózg takim kreaturom które go wypluwają z własnych ust.
  • Odpowiedz
@Niegodnik nie ma nic wspólnego z czarnymi pytongami, bo nie miała takiej możliwości, mając jape zajętą kutangą Cygana 24/7 za winklem, w międzyczasie wysrywając ciebie, czego nawet nie zauważyła ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
to jest czysta niekonsekwencja kazdego jezyka. patrz polski:

- bialy, czarny, azjata - bo zolty to juz nie tak XD


@Niegodnik: To by była manipulacja. Się mówi biały, czarny, żółty. Generalnie unika się takiego segregowania bo wytykanie komuś koloru i postrzeganie go TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez kolor nie jest grzeczne, tylko powinno się mówić murzyn, azjata. Problemem jest to że biały cały czas się określa jako biały bo europejczyk niekoniecznie
  • Odpowiedz
@ElMagiko: moje przyjscie na swiat nie jest tu tematem. moja rodzicielka przysiega na boga, ze to wlasnie tobie wynajmowala mala suterene zaszczana przez szczury, zebys - w dogodnych dla siebie - warunkach operdalal czarne berla. to sa fakty. o co ci sie w ogole rozchodzi?
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: lewackie kobiety stworzyły sobie nawet wroga w ich własnej grupie: 'pick me girl', która to osoba wyłamuje się z ich bańki. Szokujące to jest.

ile o ja takich najazdów widziałem xd
- kobiety, które wolą jak faceci robią konserwatywne x w stosunku do ich samych
- jw. kobiety i murzyn
  • Odpowiedz
@Missudi Dlaczego Murzyn jest wg Ciebie rasistowski. Jakbyś opisał osobę czarnoskórą, która nie pochodzi z Afryki ani nie ma pochodzenia afrykańskiego a jest czarna? Np mieszkańcy Vanuatu albo Andamanów. Dlaczego słowo Murzyn, które od zawsze było neutralne w naszej rzeczywistości językowej cię oburza, ale już nie protestujesz przeciw słowu Mulat, które najprawdopodobniej pochodzi od portugalskiego określenia muła.
  • Odpowiedz