Wpis z mikrobloga

Urodzinowa retrospekcja #1

Historia jak z filmu. Ogólnie to w moim technikum mało było dziewczyn i jak w końcu pojawiły się kierunki zawodów, które mogły w przyszłości wykonywać i w związku z tym pojawiło się w szkole 10 dziewczyn na 200 chłopa, to wiecie jaki wylew spermy do mózgu był na korytarzach xd Ja wiedziałem, że w wyścigu o kuciapkę, którejś z nich jestem stracony bo w szkole byli sportowcy, dresiarze ze street credit i inne bardziej ciekawe jednostki ode mnie. Więc nawet nie robiłem sobie nadziei i tylko czasem zerknąłem na dupki jak przechodziły. To były lata 2012-2014 to pewnie część osób tutaj pamięta, że wtedy była moda, że dziewczyny chodziły w legginsach na co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i ogólnie spośród tych 10 lasek to ze trzy były takie ruchable. I jakoś pod koniec września na facebooku do mnie napisała ta najlepsza. Przeogromna radość, szok, niedowierzanie i szał khutasa. Później jak się spotykaliśmy to mówiła, że pytała kolegów z klasy co się ze mną witali kim jestem i stalkowała. Miło mi było. Tak się do niej zakradalem dwa lata, ją w tym czasie wyrwał bardziej zdecydowany chłop ze szkoły właśnie. Ale jak skończyłem szkołę to się do mnie odezwała i wtedy już kręciło się na ostro. Normalnie wychodzenie prawie codziennie, gadki o życiu i śmierci. Nawet ją spytałem czy będziemy chodzić ale powiedziała, że jeszcze nie. Żeby nie przedłużać, któregoś razu była impreza na chacie u jej koleżanki, ja chciałem ją zwabić do łóżka na tzw. ofiare, czyli #!$%@?łem się i poszedłem się położyć z nadzieją że przyjdzie i się przytuli ()
Nic bardziej mylnego. Zasnąłem a obudziły mnie jęki i klekot łóżka (być może też jajec) z sąsiedniego pokoju. I ją ruchał jakiś typ. Co najlepsze chłodno było to jej spodnie z domu przywiozłem a potem jak je do kosza wrzucałem to jakieś takie oblepione były. Nie wiem czy chad nie podkreślił swojej dominacji, wycierając ch*ja w moje spodnie...
#przegryw #wspomnienia #blackpill
  • 34
@Patus_Michal_Pol: bieda była to po upraniu się w nich latało. Wspomnienia się z czasem zatarły. Plamy niewiadomego pochodzenia również. Ale ogólnie to jakieś pechowe były bo na spierdotripie pies mnie gonił i rozgryzł nogawkę a po zszyciu jak w nich do roboty chodziłem, to zahaczyłem kieszenią o klamkę i gdyby chłop majtów nie miał to by dla jego jaja i dupa na widok ludzki były wystawione. I tak pół zmiany do
@Profesor_Nauk: Niby trochę bait, ale kiedyś zrobiłem podobnie to odpiszę.

#!$%@?łeś w dniu w którym się spotkaliście, od razu trzeba było na całego do niej kręcić. A ty dwa lata nie zrobiłeś nic, później raz się jej zapytałeś czy chcę z tobą chodzić i odpuściłeś. Na co liczyłeś że będzie na ciebie czekać w nieskończoność, pewnie pomyślała że jesteś gejem i w dodatku fajnym przyjacielem ( ͡° ʖ̯ ͡