Wpis z mikrobloga

@NicVan2010: pokaż gdzie WYBRAŁEŚ I USTAWIŁEŚ NA STAŁE PASMO podstawowe. Nie jest odkryciem, że np. w HManager możesz sobie wybrać jedno pasmo i potem dołożyć inne i wtedy, O ILE BTS ci na to pozwoli, masz przez WYBRANY PRZEZ SIEĆ czas, pasmo podstawowe. W którym miejscu je zablokowałeś, by tak jak autorowi, sieć go losowo nie zmieniała????????
@NicVan2010: dobra, ty w ogóle nie rozumiesz o czym jest mowa i niech tak zostanie. Ja mam magistra z technik IP w sieciach LTE i nextgen, a ty masz program, którego działania nie rozumiesz. Tyle. Pa.

PS. Wskaż autorowi jak ma zablokować pasmo 2600 jako podstawowe w agregacji 2600+1800 i niech pokaże ci w praktyce jakie głupoty gadasz.
@NieoznaczonaReklama: magistra z techniki IP hahahaha bardzo śmieszne.. chyba bardziej masz magistra że pierdzielisz głupoty.... Najlepiew pisałeś że się nie da agregować pasma to Ci pokazałem że jednak się da.. więc po co Ci ten magister z techniki IP..
@NieoznaczonaReklama: xD
Jak chcesz wybrać które ma być podstawowe to:
1. Zaznaczasz najpierw te, które ma być podstawowe
2. Dajesz zastosuj
3. Dodajesz kolejne pasma które ma agregować
I router powinien tak trzymać połączenie. Jeśli siłą sygnału pasma podstawowego jest słaba to niestety ale po czasie router zmieni pasmo podstawowe. Przynajmniej tak mam w B535.