Wpis z mikrobloga

Miej najwięcej tytułów WSM na świecie (nikt nadal po tylu latach tylu nie ma), bądź rozpoznawalny bardziej od prezydenta p0lski, pomagaj akcjami charytatywnymi, #!$%@? codziennie od 5 rano, bądź człowiekiem orkiestrą (programy w TV, tańce z gwiazdami, KSW, wywiady, firma transportowa, inne #!$%@? muje). #!$%@? jesteś nikim w oczach polaka, bo nie masz dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź się za siebie dziadku XDDD
#childfree
dsomgi00 - Miej najwięcej tytułów WSM na świecie (nikt nadal po tylu latach tylu nie ...

źródło: comment_1642847991zbnYPL9ukUCHcG4aKX1Vpo.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dsomgi00: Pudzian to spermiarz i kręciarz. Widzę wykopki już zapomniały o aferze z hotelem. A zapłodnić to może co najwyżej kozę w myślach, bo od sterydów już nie ma nasienia.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: Każdy ma prawo do swojej opini dotyczącej posiadania dzieci.Jeśli pudzian niechce ich mieć,to jego sprawa.Aczkolwiek jakby szerzej na to patrzeć,to w tym wieku to już ostatni dzwonek jeśli jednak chciałby je mieć.Chyba że jest takim egoistą i wyrządzi przyszłemu dziecku krzywde, i napocznie je w jeszcze starszym wieku mając naprzykład 60 lat.Chyba nie muszę się już ropisywać że przesrane jest mieć starych rodziców samemu będąc młodym...
  • Odpowiedz
@dsomgi00: no ale pudzian powienien miec pierdyriard lasek przez tyle lat, naprawde dziwne jest to ze ten samiec alfa nadal jest sam (no chyba ze chowa jakas szara myszke w piwnicy) np taki mokebe z NBA z taka pozycja ma przynajmniej jeden zarzut o gwałt i 3 razy przysadzaone alimenty xD
  • Odpowiedz
@dsomgi00: dodajmy, że Pudzian cieszy się dużym szacunkiem na świecie. Trochę się nawet zdziwiłem, ale jest pełno komentarzy na YT typu 'dzięki Pudzianowi zainteresowałem się strongman'. Trochę tak jak Arnold Schwarzenegger spopularyzował kulturystykę, tak Pudzian zawody Strongman. Zawsze myślałem, że tylko w Polsce był taki hype
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: moim zdaniem jest odwrotnie. To, że 20lat temu podniosłeś x00 kg a 15lat temu tańczyłeś z gwiazdami nie ma znaczenia gdy wracasz do pustego domu, jesz w samotności kolację i zasypiasz w pustym łóżku. To wszystko jest bezwartościowe gdy nie masz z kim się tym podzielić.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: w p0lsce jak w lesie, jak w określonym wieku nie spełniasz jakiś #!$%@? wyimaginowanych wymagań społecznych typu nie masz dziecka, żony, kwadratu w kredycie to jesteś odmieńcem. "ALE ALE JAK TO?! TY NIE MASZ DZIECKA?!!!! PRZECIEŻ MASZ JUŻ 30 LAT!!!! DLACZEGO NIE WYDAJESZ JAK JA 3/4 WYPŁATY NA KREDYT, PIELUSZKI, MLEKO MODYWIKOWANE NAN OPTIPROPLUS 3, CHUSTECZKI, WÓZKI, NOWY FOTELIK DO SAMOCHODU CO ROK I DLACZEGO TY JESTEŚ WYSPANY?@?!?!?!!!" a
  • Odpowiedz