Wpis z mikrobloga

po prawej użyli głowy Rosie z Jetsonów


@Marmite: Ku**a! To samo pomyślałem i już obrazek do wrzucenia naszykowałem, ale chciałem przeczytać komentarze najpierw! (°°
@Utero: kiedyś wyprzedziłem multiple na podwójnej ciągłej co zauważył patrol policji. Wyjaśniając policjantowi powód tego manewru, wystarczyło powiedzieć, że przecież wyprzedziłem multiple... facet zrozumiał i puścił bez konsekwencji( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej użytkowa deska rozdzielcza w historii a ten narzeka. Swoją drogą Multipla to w ogóle świetny samochód. Wytrzymałe diesle i benzyny z fabrycznym gazem LPG i CNG, krótkie jak Fiat Brava i komfortowo wiedzie 6 osób z bagażem, nawet przez swój dizajn jest dość aerodynamiczne jak na wysokiego vana.


@M1PH6_5: Szkoda, że taka brzydka. Polift lepszy. Gdyby nie ten garb na końcu to bym se kupił
@Utero: coprawda nie mam multipli tylko hondę fr-v tez z takim ukladem foteli jak w multipli, i co moge powiedziec jest to bardzo praktyczne i zjada kazdego innego 7miejscowego vana gdzie te 2 fotele z tyłu służa do niewiadomo czego, tutaj mozna zabrac 6 doroslych osob i jest cały bagażnik do dyspozycji