Wpis z mikrobloga

Zespół znałam już od dawna, ale nigdy wcześniej nie wgłębiałam się w historię rockowo metalowych dziewczyn. Strasznie podoba mi się otoczka, którą stworzyły, szkoda że teraz by to nie przeszło. Chciałam wrzucić fajniejsze foto z koncertów, ale pewnie bym dostała bana.

Polecam z całego serduszka:

Rockbitch podczas koncertów wykorzystywał kamery wychwytujące detaliczne ujęcia tego co dzieje się na scenie i wyświetlające je na telebimie z tyłu sceny, telebim był też wykorzystywany do odtwarzania materiałów powiązanych tematycznie z wykonywanymi utworami.
Występy Rockbitch spotykały się wszędzie z ogromnymi kontrowersjami a członkowie zespołu nierzadko dostawali pogróżki od rozmaitych ultrareligijnych organizacji. Krytycy zarzucali zespołowi sprzedawanie beznadziejnej muzyki pod płaszczykiem seksu i pogaństwa.
W rzeczy samej, prócz odbywania rozmaitych aktów seksualnych podczas wykonywanych performance, funkcjonował też podczas każdego koncertu konkurs o nazwie "The Golden Condom" (złoty kondom). Zabawa ta polegała na rzucie prezerwatywą w niesprecyzowanym momencie ze sceny pomiędzy publiczność. Szczęśliwy zwycięzca, któremu udało się go złapać (obojętnie mężczyzna czy kobieta, płeć nie grała tu roli) zapraszany był na zaplecze sceny na seks z jedną bądź więcej członkiń zespołu. Zdarzało się, że ze sceny rzucano kilka prezerwatyw zamiast jednej.

Funkcjonował też comiesięczny konkurs o nagrodę "Platinum Condom" (platynowy kondom) będącą erotycznym spotkaniem z Luci, Nikki i Babe. Również ten konkurs był otwarty dla osób wszelkiej płci i orientacji, a warunkiem uczestnictwa było tylko ukończone 18 lat życia i wysyłanie wiadomości e-mail na adres rockbitch@msn.com z podaniem nazwiska, płci, kodu pocztowego, numeru telefonu oraz adresu e-mail.

Wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rockbitch

#ciekawostki #metal #gothmetal #rozowepaski #muzyka #lata80
Jagoo - Zespół znałam już od dawna, ale nigdy wcześniej nie wgłębiałam się w historię...

źródło: comment_16427992088Uky2XXtuLtv5kgONRyKwv.jpg

Pobierz
  • 7