Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Stinger336: jak księgujesz to Infakt ma rozczytywanie faktur co deklasuje rywali. I'm więcej kosztów tym bardziej przydatne. No i mi się wydaje czytelny. Negatywną rzeczą jest brak magazynu ale to nie ma znaczenia w IT tylko w handlu.
Rejestracja z tego linku daje 10% zniżki
https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe

Możesz się porejestrowac wszędzie i sprawdzić. Wszystkie opcje są darmowe przez 30dni. Infakt nawet zawsze jeśli masz mniej niż 3 faktury w miesiącu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tempy123: szukałem tutaj opinii osób, które mają własne doświadczenia z tymi serwisami. Nie mam pojęcia, co będzie lepsze, bo z tego co widzę, we wszystkich trzech oferują księgowość, więc teoretycznie powinny spełniać wymagania.
@Stinger336: Siema, sam jakiś czas temu przechodziłem z ifirmy na prywatną księgową z polecenia. W ogóle się nie zastanawiaj nad takimi masówkami jak iFirma jeśli liczysz na indywidualne podejście i to, że w przypadku trudniejszego pytania czy problemu ktoś się nad tym pochyli i serio będzie chciał pomóc a nie tylko odpierdzielić temat żeby mieć z głowy. Teraz mam mega ogarniętą babkę z kilkunastoletnim doświadczeniem w IT (co jest dla mnie
jestem w infakt od grudnia 2021 i po tym czasie mogę polecić. Niektórzy narzekają na ceny księgowych, chociaż u mnie przez te 2 lata podwyżki bardziej inflacyjne 170 -> 200 -> 220 netto (tez ryczałt here). Niemniej nawet jeśli brałbym rozliczanie własne to mogę polecić ich apkę.

Jak zakładałem JDG to zastanawiałem się czy nie iść do jakiegoś lokalnego księgowego / rozliczanie mailowe, ale z czasem doceniam to co oferuja w swojej
Pobierz cebula12klocuch13 - jestem w infakt od grudnia 2021 i po tym czasie mogę polecić. Nie...
źródło: iinfakt