Wpis z mikrobloga

To cała prawda o Wiki wyszła, na jaw. Ten kto oglądał story Wiki i Launo wie o co chodzi. Ja p------e jak dzieci normalnie w piaskownicy co niektórzy się zachowują. Launo udostępniła film jak chyba na oglądaniu pierwszego odcinka, Wiki całuje się chyba z Mike.
#hotelparadise
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarnaowcas: ja oczyma wyobraźni widzę, jak uczy go anatomii i pokazuje gdzie kobieta ma łechtaczkę, a później środkowym palcem pokazuje mu gdzie on ma swoj punkt”G” i mam nadzieje, że go to zaboli XD
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Wydaje mi się że to jednak Klauno nagrywa i mówi "Będziemy wrzucać na Instagrama? Jak myślicie?". Ciposz odpowiada "i będziesz czysta", tak jakby ta jedna sytuacja miała uzasadnić profilaktyczne złośliwości kilka miesięcy wcześniej na Zanzibarze. XD
Nie wiem po co Klauni ściemnia, że "ujrzała ten filmik dopiero następnego dnia bo szybko zmyła się z imprezy". To się kupy nie trzyma.
Cóż... Idzie nowa edycja, więc próbują o sobie jakoś
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: W sumie ich sprawa, oboje tak naprawdę są siebie warci. Wiem pisałam ,że Wiki sprawa co robi i z kim się buja,ale sama sobie zaprzecza. Pisze ,że nie ma faceta, po czym z nikąd pojawia się jej były. A co do Ciposza, to ten pocałunek raczej go zabolał,przynajmniej jego mina tak mówiła, w sumie dobrze mu tak po tym jak ja potraktował w HP, ale cóż jak to mówią
  • Odpowiedz
@Dewasta: dla mnie to śmiech Wszędobylskiej, a on to chyba tylko zrymował. Wtedy to jeszcze nie mogli przewidzieć że aż takie szambo się na nich wyleje w sieci. Z resztą Ciposz nawet nie obserwuje Klauna na insta a ostatnio mówił że usunął by 2 osoby z tej edycji bo to była dobra edycja a te 2 osoby bo nie potrafiły schować swojej dumy to zniszczyły wszystko
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas nie mam tego nagranego, ale to co on mówił to tyle że powtarzał że stary p---o, bez pościeli n------i, ale to co mówił to nic tam jego gestykujacja i mimika i to jak się tym jarał jak dziecko które pierwszy raz poszło do sklepu z cukierkami
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas https://streamable.com/oot3yg myslalam ze usunelam, ale mam sam dźwięk, jakoś pierwszy raz nagrywałam bo ktoś tu chciał żeby nagrać ale nie ogarnęłam że Player obraz blokuje

Nie pokazali bo może bali się tego pozwu za nękanie to nie chcieli jej w-----c, ich sceny to były powycinane maksymalnie za to Nono i Uszatego to aż za dużo pokazywali, te ich gry wstępne jak ja lal to gruba przesada
  • Odpowiedz