Wpis z mikrobloga

To cała prawda o Wiki wyszła, na jaw. Ten kto oglądał story Wiki i Launo wie o co chodzi. Ja #!$%@? jak dzieci normalnie w piaskownicy co niektórzy się zachowują. Launo udostępniła film jak chyba na oglądaniu pierwszego odcinka, Wiki całuje się chyba z Mike.
#hotelparadise
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ania1973: Przecież po programie nie wyznawała żadnej miłości Miłoszowi. Nawet w programie tego wprost nie mówiła,bo jak sama mówiła do Miłosza, ona nie potrafi mówić o uczuciach. Niech się bawi z kim chce w końcu to jej życie. Więc co tu do kumania? To jest zupełnie inna sytuacja, Launo bez zgody Wiki, nagrywa jak całuje się z facetem( dodam oboje wolni), udostępnia, bo to jest niby prawda, żałosne zachowanie.
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: @ania1973: dobra, ale wy to już jakoś dziwnie dopasowujecie wydarzenia do własnej narracji, w programie Ciposz powiedział że jest zabujany na 110%, ale nie wie jak to będzie po programie bo ona jest taka ambitna i ciężko mu uwierzyć że taka kobieta jak ona jest nim zainteresowana, ona coś tam mówiła że się zabujała, że jej zależy, ale nie umie mówić o uczuciach

po programie- Miłosza wersja - że im po prostu nie wyszło i tyle. Jej wersja, że Miłosz zaczął się dystansować i się rozstali. Miłosz w żaden sposób tego nie dementował.

Jak się całował z Michałem to była wolna i on i ona. Temu, że była z Miłoszem tak na prawdę jakieś 2-3 miesiące włącznie z programem, a już nie jest to raczej powód do tego że ma się zamknąć w klasztorze i do końca życia być sama i nie dotknąć żadnego faceta. Tu tylko wtrącę, że wg mojej opinii żeby ta relacja zakończyła się z winy Wiktorii to na 100% ktoś by to z tych "fanatycznych" ludzi to wyciągnął żeby wyszła na tą złą i żeby potwierdziła się ich narracją o krzywdzonym przez Fintesiarę biedaczku Ciposzku, który przy niej gaśnie jak świeczka, a żeby nie ten wywiad to dalej byśmy o
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Zgadzam się Z Tobą. Mimo ,że nie we wszystkich kwestiach to tu w 100%. Jak dla mnie ludzie robią dramy tam gdzie ich nie ma. Wiktoria nie jest idealna,czasami robi rzeczy,których nie rozumiem. Czy jest szczera to mnie nie oceniać, bo gdybym tak wszystkich miała to bym powiedziała,że tam najbardziej nieszczera osoba był Ciposz. Wywiadzie Wiki podobała mi się się jedna rzecz, jak powiedział,że nie che tamtej Wiki,, chciwa
  • Odpowiedz
@Lolek1011: wg mnie nie powinny lecieć żadne. Tak na prawdę nie wiemy dlaczego się rozstali, jeśli oficjalna wersja Miłosza jest taka że to była wspólna decyzja, czyli nic do siebie nie mają to co do zmienia gdzie się całują i kto obok stoi, to nie była 3 letni związek tylko 3 miesięczna bliższa znajomość, bo to nawet związkiem nie można nazwać. Jeśli jest tak jak ona mówi, że on się
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ja bym sobie po Ciposzu pocisnęła, bo w jego przypadku każda okazja jest dobra. ¯\_(ツ)_/¯ nie lubiłam, nie lubię i nigdy nie polubię #!$%@?. Nawet mnie rozbawiło jak stał obok tego balkonu i nie potrafił się uśmiechnąć. Karma wraca.

A jeszcze z innej beczki, Wixa się przelizała z Szynszylem i dlaczego nikt nie jeździ też po nim?
Oni tam wszyscy siebie warci.
Prawda jest chyba taka, że najbardziej tym
  • Odpowiedz