Wpis z mikrobloga

To cała prawda o Wiki wyszła, na jaw. Ten kto oglądał story Wiki i Launo wie o co chodzi. Ja #!$%@? jak dzieci normalnie w piaskownicy co niektórzy się zachowują. Launo udostępniła film jak chyba na oglądaniu pierwszego odcinka, Wiki całuje się chyba z Mike.
#hotelparadise
  • 100
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: no to tym filmikiem właśnie Klauno nam tez i o nim przypomniała. Skoro ten pocałunek taki gorszący i wulgarny bo w obecności Ciposza, to tak samo można się przyczepić o to też do Szynszyla. Co on niby w czapce niewidce się lizał?
  • Odpowiedz
@Rosalinea: nikt po Szynszylu nie jeździ z tego samego powodu jak nie jeździli po Uszatym po tańcu z Fitnesiarą i z tego samego powodu jak nie jeździli do Łoniaku który po tym jak zauroczony Świngą przelizał się z Siarą, facetom można więcej

albo inaczej im wolną a Fitnesiarze nie, bo to nie to samo XD
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: ona to o wszystko ma permanentny ból dupy więc ciężko stwierdzić

mi się w ogóle wydaje że ten filmik nagrywa Wszędobylska, tak mi sie wydaje że tam jej głos słychać, a to by się łączyło w całość, dlaczego Fitnesiara po tym jak miała dobry z nią kontakt i się kumplowały po programie urwała z nią kontakt jak się zaczęła emisja. Wszędobylska nagrała przekazała reszcie a żmije szantażowały upublicznieniem.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Zgadzam się ,że Wiki ma problem z alkoholem, a raczej zachowanie później po tym alkoholu. W sumie, jak widziałam ten filmik i minę Ciposza, to sobie pomyślałam, dobrze Ci tak.:) Szczerze tak jak na początku lubiłam Miłosza, myślałam,że fajny z niego koleś. Nikt mnie nie zawiodła swoją osobą jak Ciposz.
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: ale, że ta borirorororororo skończy w tym roku 27 lat?

To może dobrze, bo Ciposz to chyba pierwszy raz w życiu zamoczyl w HP, może starsza go trochę życia i obycia nauczy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: @magdalena-ciszowska: a wiecie co sobie pomyślałam, że jeśli go ten pocałunek jakoś dotknął mimo że nie byli razem i on się pożalił reszcie, to mamy kuźwa identyczną sytuację jak w programie - Wika tańczy z Uszatym, Ciposz smutny - wszysycy jadą po Fitnesiarze, Fitesiara całuje się z Szynszylem, Ciposz smutny - wsyzsycy jadą po Fitnesiarze i szantażują filmikiem ujawniającym prawdę
  • Odpowiedz