Wpis z mikrobloga

@ZohanTSW: dokładnie wiem siedze nad tym latami i nie mozna znaleźć rozwiąznia, to bardzo w sumie prosta rzecz, ale żadnemu informatykowi nie chciało się ruszyć o krok do przodu..

z jednej strony starego Scriber jak wyżej opis z tego co wynika wyżej i do tej pory nie znalazłem aby udało sie połączyć z ch..nym usb NIE da się połączyć z kompem współczesnym, z drugiej strony współczesne mini plotery z piórem tylko
@ZohanTSW: nie to nie jest cng i wypalarka, czy do cięcia.. to ma bardzo dokładnie pisać w bardzo dokładnym miejscu jak na maszynie do pisania, w zasadzie mechanicznie..

i to bez użycia skanerów.. to jakby cofnąć sie do lat 80tych i połączyć to z usb współczesnym, trzeba by wiedzieć jakie kiedyś było oprogramowanie i jak je zamienić na usb komunikację...

Albo napisac od nowa sterownik ale to b. trudne..

Albo iść
@ewolucja_myszowatych: właśnie to mówię, tym nie nadpiszesz precyzyjnie nut dla muzyka, nie wypełnisz poszczególnych rubryk w księdze przychodow etc.. nie tracąc cyfrowych danych..

spróbuj to zrobić nie używając jakiekolwiek formy skanowania? jakby nie istniały skanery czy apartaty cyfrowe

wszystkie współczesne plotery od czasu drukarek atramentowych mają moduły całych stron i odpadają

chyba że jest coś z tych lat co można połączyc z usb..

Bo to problem matematyczny jak odkodowanie enigmy.. musisz
Pobierz
źródło: comment_16427946685c87cj8QOLDIHnM7W11gWp.jpg
@ZohanTSW: potrzebuje tylko:
- albo połączyć sprzęt wyżej tj. jakikolwiek scriber z usb i nic więcej
- albo podłączyć to z jakimkolwiek programem/edytorem tekstu który może być współczesnie obrabiany

(czyli wyjść "poza tę skrzynkę" na zewnątrz box, moim zdaniem będzie lipa bo nikt o tym nie myślał wówczas, to jak telewizor który ma oryginalny pilot i jak go zgubisz nie ma zamienników, bo działa na kodach nie do uwspółcześnienia)

Jeżeli to
@olelek: Też o to pytałem kiedyś. Z tego co odpisał wynikało, że jest niezrozumianym geniuszem czy coś takiego.

Ed: Tutaj
Generalnie podobny vibe do gościa od TempleOS (Terry Davis), który rozwiązywał problemy swojego świata.
Terry Davis


@ZohanTSW: @MQs: @olelek: @akwa: jabyście nie siedzieli tyle przed kodami ale zobaczli na 1 sekundę w google co nie wymaga wiele wysiłku

zamiast zaorać ludzi jak polski ład..

psychologyjunkie.com/2017/10/30/10-signs-might-extraverted-intuitive/

#10 – Mam otwarty umysł

Ponieważ widzę tak wiele punktów widzenia i różnych perspektyw, aby wyciągnąć wnioski, łatwo mogę zrozumieć, dlaczego inni ludzie mają różne opinie i przekonania. Staram się nie narzucać innym swoich pomysłów i opinii,
@ZohanTSW: jak nikomu nie chce się odnieś matematycznie do różnicy między współczesnymi kodami do drukowania stron a dawnymi skriberami mechanicznymi to tak jest..

Najprościej co z tego że sobie zeskanujesz plik, stronę a4 do wydruku 3d na ploterze czy drukarce 3d z długopisem, etc

jak np. kot nadepnie na kartkę i zamaże formularz, lub słońce zaświeci mocniej przez okno i wyblaknie jakaś część wcześniejszego tuszu itd..

Mówimy o mega precyzyjnym dopisku
@nutka-instrumentalnews: ok, czyli mamy sytuację:
jest np projekt budynku, na papierze, ale coś się z nim stało, występują jakieś nieciągłości w liniach, jakiś tekst jest ledwo czytelny (np. wyblakły).
I w tym momencie wchodzi urządzenie, które starasz się opisać. Ono zaczyna swoją pracę i odnawia brakujący tekst (był wyblakły, będzie jak nowy.
Zgadza się?
Chcesz, żeby ten tekst, który ma odnowić, można było wpisać na smartfonie, tak?

Co do przejściówki przestarzałego