Wpis z mikrobloga

I kolejny odcinek od lubianego i oglądanego Olgierdano tv! W dzisiejszym odcinku motywem przewodnim są podróże jareczka zasranego i oczywiście jego całkowita niewiedza na tematy wszelkie (a nie tylko miejsc które odwiedza), a to wszystko w zestawieniu z jego hipokryzją. Oprócz nieznajomość miejsc które odwiedza jareczek może się pochwalić tym że nie potrafi sprawdzić godzin otwarcia obiektów które odwiedza. Dodatkowo odwiedzając Litwę kupuje kebaby i głosem makłowicza po udarze wylewie i paraliżu zaczyna je porównywać (jaki to jest menel to brak mi słów).
Po zostawieniu łapki w górę zapraszam do oglądania!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#kononowicz #menel #patostreamy #olgierdanotv #szanownypanolgierdano
William2290 - I kolejny odcinek od lubianego i oglądanego Olgierdano tv! W dzisiejszy...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GaudeMaterRedania: ale oznaczaj mnie w wpisie jak się udzielasz, a nie takie tchórzliwe brednie :D. Poza tym, zamiast wypisywać brednie zaczynające się od "pamiętacie" lepiej dać dowód, tak jak robi Olo czyli zestawia wypowiedzi pijaka. Czarno na białym, a nie oskarżenia bez pokrycia.
To tani sposób dla durni czyli wypisać kłamstwa ale zaczynające się od "pamiętacie" co niby sugeruje ze to prawda :D o jejku no nie mogę
  • Odpowiedz