Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy to normalne, że pracuje w #korposwiat maksymalnie 2-3 godziny dziennie? Po prostu NIE MAM CO ROBIĆ. Pracuję już 2 lata i nikt się nie czepia, o nic nie pyta. To co wymagają robię zawsze, bez opóźnień, błędów itp. Czy ktoś to w końcu zauważy czy to jest normalne, a Ci wszyscy dyrektorzy itp też tyle pracują i stąd przyzwolenie. Warto zmienić pracę? Obecnie na rozwój się na zanosi, a może warto znaleźć pracę póki jestem młody gdzie będą więcej wymagać i więcej się nauczę. Co starsze stażem Mirki mogłyby mi doradzić? Siedzieć cicho i coś robić dodatkowego w czasie pracy, np uczyć się języków czy wykazać się aktywną postawą i prosić o jakieś nowe rozwojowe projekty, zajęcia? Jeśli chodzi o zarobki to znacznie znacznie przekraczają średnią krajową, a branża to #finanse
#pracbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ea99c3f7bdff000a92e2f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
Jak ci pasuje to ciesz się i nie wychylaj. Słuchaj audiobooków, czytaj książki lub ucz się jakiegoś języka w tym czasie (jak masz HO to już w ogóle luz, bo nie trzeba się z tym kamuflować).
  • Odpowiedz
Mirki czy to normalne, że pracuje w #korposwiat maksymalnie 2-3 godziny dziennie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, nawet na hali produkcyjnej nie pracuje się pełnych 8-10 godzin, bo nie ma co robić, a produkcja taśmowa jest spowolniona do najwolniejszego pracownika.
Już dawno praca powinna być ustawiona na 6h dziennie i 30h tygodniowo, a nie 8h, bo mamy i tak za duży przerób i marnujemy zasoby ludzkie na pierdzenie w stołek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem na etapie tym próbnym, umowie 3 miesięcznej to realnie przepracowałem 30h przez 2.5 miesiąca xd

Mnie to osobiście męczy bo 0 rozwoju i nie przedłużam, idę do jakiejś mniejszej firmy gdzie będzie więcej zadań niż czasu na zrobienie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nawet jeśli na początku tak nie masz to wraz z automatyzowaniem zadań tak się robi. Rozsądny manager co pewien czas zmienia obowiązki, ale nie zawsze jest na co, bo dobrze ułożona maszynę szkoda ruszać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro od 2 lat tak pracujesz to widocznie normalne na tym stanowisku i nie ma czym się martwić. Odpowiedz sobie sam czy wolisz tkwić w miejecu w którym jesteś do końca życia czy popracować w normalnej pracy żeby się rozwinąć i za xx lat znowu znaleźć pracę na 3h dziennie, ale zarabiać kilka razy tyle i nie martwić się że zastąpi cię algorytm
  • Odpowiedz
@elena-mary: Bardzo kreatywne zajęcia xd troche ubogie jak jakieś dziecko albo chora osoba

@Pimenista laska sobie gotuje, przegląda wypoka i ogląda yt przypomina tegi mojego zbajomego ktory ma upośledzenie lekkie lub 15 letnie dzieci. Jak sie mialo 15 lat to tak ubogo sie czas zapychalo albo grało XDD
  • Odpowiedz
Bardzo kreatywne zajęcia xd troche ubogie jak jakieś dziecko albo chora osoba


@smacznyy: no tak książe wykopek nie zajmuje się tak prozaicznymi czynnościami jak ogarnianie domu i gotowanie XD pewnie mamusia jeszcze pierze skarpety?
  • Odpowiedz
@elena-mary: No ale to jest tak oczywiście, że nie musisz o tym wszędzie pisać. Każdy gotuje i sprząta, to nie jest coś nadzwyczajnego chyba ze się ma z 15 lat to wtedy sie tak pisze zeby sie czuc "samodzielnym" ;)
  • Odpowiedz