Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anoniemamowy: przecież wykopki też uważają że w budowlance się tyle "zarabia" na godzinę pracy i porównują to że swoim etatem xD

Inna sprawa że ostatnio ceny hydraulików i stolarzy są po prostu chore. Za wymianę spłuczki chcieli ode mnie wziąć 400 zł samej robocizny, ale najpierw mi kazali samemu zidentyfikować i kupić wszystkie części zamienne, dopiero wtedy byli chętni przyjechać xDDDD

Ostatecznie zrobiłem samemu za darmo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Anoniemamowy: później narzekaj na jakość leczenia. Każdy normalny ucieka do DE, bo od początku kariery zarabia normalne pieniądze. Odpowiedzialność hydraulika, a lekarza to 2 różne światy
  • Odpowiedz
@szmecio: oczywiście ze masz racje, ale można napisać to w inny sposób, można narzekać na swoje zarobki ale tu wydźwięk jest taki :
„ #!$%@? 7 lat ciężkiej nauki, ciężkich studiów, a jakiś przyglup po zawodówce zarabia więcej ode mnie”

Tak to wlasnie brzmi
  • Odpowiedz
Odpowiedzialność hydraulika, a lekarza to 2 różne światy


@szmecio: ale zdajesz sobie sprawę, że to są 2 różne światy, bo hydraulik ryzykuje nieproporcjonalnie więcej? Lekarz to zawód z praktycznie zerową odpowiedzialnością za błędy, przynajmniej w Polsce.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy:
W mieszkaniu matematyka zepsuł się kran. Matematyk wezwał hydraulika. Ten przyszedł, popukał, postukał i zreperował. Matematyk zadowolony z szybkiej i skutecznej usługi zapytał o cenę. Kiedy hydraulik ją podał, matematyk złapał się za głowę:
- Panie, ale to połowa mojej pensji.
- To gdzie pan pracuje? - spytał hydraulik.
- Na uniwersytecie. Jestem matematykiem.
- Eee, nie warto. Niech pan przyjdzie do nas. Sam pan widział - trzeba tylko trochę
  • Odpowiedz