Wpis z mikrobloga

#gothic #kronikimyrtany
Chciałbym się dowiedzieć was, co sądzicie o takim sposobie rozwiązywania problemów, przez osoby odpowiadające za dział obsługi gracza na facebooku?
Proszę o szczere opinie.

JA: Witam. Chciałbym przedstawić w jaki sposób zostałem potraktowany przez jednego z devów moda kronik myrtany stacjonującego na platformie steam odpowiedający za dział pomocy z misjami. Prosze o jakiekolwiek informacjie w tej sprawie w przeciwnym razie skontaktuję się z kimś z wyższego szczebla. Pozdrawiam

Wysłano: JA
Proszę o jak najszybszy kontakt

Wysłano: JA
Nazwa wspomnianego deva na steam to : X4vv

Gothic II Kroniki Myrtany
X4vv odpowiada za kontakt z community

Gothic II Kroniki Myrtany
jesli dostales bana to musial miec ku temu powody

Gothic II Kroniki Myrtany
A teksty typu "skontaktuje sie z kims wyzej" proszę zostawić sobie na inną okoliczność

Gothic II Kroniki Myrtany
Nie ma już "wyżej"

Wysłano: JA
Oczywiście z tym powodem już się nie obeznacie , no to nie wasz dzial tylko szkoda bo to miejsce kompetentne. Mogłem np. dostać bana nieuczciwie, ale co ja tam wiem..

Gothic II Kroniki Myrtany
Jeśli dostałeś bana i się z nim nie zgadzasz, to przede wszystkim zmień ton swoich wypowiedzi

Gothic II Kroniki Myrtany
Pretensjonalność i groźby raczej utwierdzają mnie w fakcie, że ban został nałożony słusznie

Gothic II Kroniki Myrtany
więc jeśli chcesz wyjaśnienia sprawy to przestań robić awantury i zacznij może z większą pokorą

Wysłano: JA
A jaki ton mam teraz odbierać od ludzi którzy mają za zadanie mi pomóc? Taki sam sposób wypowiedzi otrzymałem od deva zajmującego się działem comunity

Gothic II Kroniki Myrtany
Po pierwsze - to nie jest korpo w który ma jakieś zadanie i musi coś zrobić

Wysłano: JA
To ciekawe że przy wyjaśnianiu problemu z misja waszemu devovi dostałem od razu bana

Gothic II Kroniki Myrtany
po drugie nie zaczyna się rozmowy od wyjaśnijcie albo zrobie wam kuku (jak już to kończy rozmowe:ja)

Gothic II Kroniki Myrtany
Więc zacznij grzecznie i wyjaśnij całą sprawę

Wysłano: JA
Wiem że pewnie nic to nie zmieni, więc nie wiem po co to pisze ale wyjaśnię problem od początku. Napisałem wątek na steam odnośnie kopalni araxos że użyłem czitow aby samemu jakos naprawić misje gdyż:wyszedłem z kopani mając ze sobą sen, bo gdzieś się go znajdywało w kopani i zamiast go użyć na strażniku jak normalny człowiek to coś mnie pokusiło aby wyjść z kopalni no i potem już nie mogłem, wejść do kopalni, zabrać go (przemycić), więc wszedłem na ''czitach'' używając k i użyłem tylko snu na strażniku, aby kontynuować questa. Niestety po rozmowie z Igorem i porozmawianiu ze zbuntowanymi kopaczami, nie miałem już strażnika aby wyjść ''normalnie'' z kopalni i móc zamknąć questa. Wiem teraz że należało po prostu wrzucić sen do skrzyni. Jednak po tym tłumaczeniu dostałem bana (prawdopodobnie tylko dlatego że użyłem "k")
Zależało mi tylko na odpowiedzi czy da się jeszcze jakoś tą misje naprawić. A w odpowiedzi uhonorowano mnie banem.

Gothic II Kroniki Myrtany
Bana dostałeś za zgłoszenie not competent help

Gothic II Kroniki Myrtany
pomimo tego, ze 30 tysiecy razy pisalismy wszedzie ze nie udzielamy pomocy w sytuacjach w ktorych gra zbugowala sie przez cheaty

Gothic II Kroniki Myrtany
taka dostalem informacje w tej sprawie

Wysłano: JA
Tak zreportowalem go za nieumiejetne podchodzenie do problemu, bo zamiast mi odpisać ze nie ma w obowiązku udzielać pomocy ludziom budujących grę cheatami. To napisał w taki sposób żeby mnie zdyskryminowac lub obrazić. Stąd ta niekompetencja. Życzę wam w przyszłości abyście takiej niekompetencji doswiadczyli
Wysłano: JA
I śmieszne jest to ze za report dostałem bana

Gothic II Kroniki Myrtany
No i powiedz jak mam cie traktowac powaznie (zablokowanie mnie na msg)

Gothic II Kroniki Myrtany
proboje rozwiazac problem

Gothic II Kroniki Myrtany
a ty mnie obrazasz

Wysłano: JA
Jakoś nie jestem do końca przekonany że ktokolwiek próbuje mi pomóc

Wysłano: JA
A widać że blokada tylko to odzwierciedla

Jeśli ktokolwiek spotkał się z czymś podobnym niech da znać w komentarzu.
  • 15
@X4vv
Czytanie ze zrozumieniem leży. @#!$%@? napisał:

wyszedłem z kopani mając ze sobą sen, bo gdzieś się go znajdywało w kopani i zamiast go użyć na strażniku jak normalny człowiek to coś mnie pokusiło aby wyjść z kopalni no i potem już nie mogłem, wejść do kopalni, zabrać go (przemycić),

Problem jest taki, że tego snu nie mógł już (legalnie) wnieść spowrotem ani nie mógł znaleźć kolejnego zwoju w kopalni, przez co
@#!$%@?: a tak serio to czego od supportu oczekiwałeś? Imo cały wątek kopali araxos jest #!$%@? i dodany na siłę, takie kwiatki jak ten mnie tylko w tym utwierdzają, ale to ty się przeczitowałeś więc no sucks to be you ¯\_(ツ)_/¯
@symetrysta: zart to jest sposb w jak mnie potraktowal mod dajac mi bana, za to ze go zreportowalem za niedomkniecie sprawy napisalem wyjaśnienia dlaczego zrobilem tak a nie innaczej na ktore nawet nie odpisal. I juz w cale nie zalezalo mi na pomocy w tej sprawie a bardziej na zetelnym wyjaśnieniu dlaczego mi sie nie pomoze oraz domknieciu tej sprawy do konca. No ale oczywiscie dev sie poplakal bo moja opinia
@symetrysta: dlaczego? przeciez sami objeli takie a nie inne stanowiska aby pomagac z problemami w grze nikt ich do tego nie zmusił
A tym bardziej nikt 30 tysiecy razy jak wspomnial dev nie gadal na lewno i na prawo jak wyszedl mod ze nie bedzie pomagac w sprawie gdzie problem ma nature czita
Moze pisali prywatnie do ludzi wyjasniajac ze nie pomagaja.
Ale w sposob w jaki mi odpisano zmusza do
@AtsuAtsu: A tak z ciekawości to nie dało by rady pogrzebać gdzieś w plikach tego moda i chociaż usunąć tego questa lub pogrzebać dalej i ogarnąć zapis przed wejściem np do kopalni? Wiem że raczej to niemożliwe ale czysto teoretycznie pytam.
@#!$%@?: Usuwanie questa / modyfikowanie moda? Zapomnij.
Nie znam się akurat na Gothic 1 / 2, tyle co czytałem to działa to tak, że w reakcji na jakieś zdarzenie wywołane przez gracza typu gadka z określonym NPC mogą się ustawiać wartości "globalne dla rozgrywki", które potem lecą do sejwa. Co z samym sejwem można zrobić, nie wiem.
Odpowiem krótko, dlaczego zdecydowałem się nie babrać w twojej sprawie.

1. Napisałeś post, że użyłeś cheatów i nic więcej.
2. Odpowiedziałem, że nie pomagamy, kiedy ktoś używa cheatów.
Mówimy wszędzie, że cheaty mogą wam popsuć grę, żeby wyłączać grę po użyciu Marvin-mode, żeby często zapisywać, bo Gothic buguje się bardzo często. Pomagamy codziennie wielu osobom, nikt nam za to nie płaci i niczego nie podpisaliśmy, więc nie jest to nasz obowiązek. Kropka.
Pobierz X4vv - Odpowiem krótko, dlaczego zdecydowałem się nie babrać w twojej sprawie.

1. ...
źródło: comment_1642889323vU678GDT0m0Y31ixB3uHFl.jpg