Wpis z mikrobloga

@I0gin: Kierunek lekarski jest prowadzony jako jednolite studia magisterskie. Magister, magister inżynier i lekarz to tytuły równorzędne.
  • Odpowiedz
Dobrze, że prawnicy na aplikacjach nie są ustawowo na państwówce, bo dołączyliby kolejni "poszkodowani".


@stray_dog: Część jest, ale nie płacze jak inni. W ogóle to młodzi prawnicy mało narzekają, choć mają kiepsko, bo wiedzą, że najwyżej ktoś ich wygryzie.
  • Odpowiedz
ale chyba nie ma ustawy, że trzeba aplikację odbyć na państwówce. Ja piszę o takiej sytuacji, bo wtedy mieliby pretekst do wychodzenia na ulicę.


@stray_dog: Sędziowską i prokuratorską chyba trzeba, a nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@SPRAWDZANIE_IP: Czy to znaczy, że lekarzy można wynagradzać źle bo se kiedyś zarobią? Proponuję RIGCzu trochę.

@stray_dog: Jakie darmowe? Moi rodzice robią na ten gówniany kraj całe życie. Nic w tym kraju nie jest darmowe. Jak tak uważasz to nie zasługujesz na prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
Serio nigdy nie miałeś wykładowcy z tytułem magistra inżyniera? Może stąd ten dysonans. W każdym razie, na uczelniach technicznych zdarzają się nie rzadko.


@I0gin: no i co z tego? Mój kumpel jako student prowadził zajecia. Do prowadzenia wykładów nie jest wymagany tytuł naukowy. Magister inżynier moze być wykładowca, dalej magister to tytuł zawodowy
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Tak, przyznaję się - wychodzi na to że to ja się myliłem. A mój wykładowca magister inżynier zjadał wiedzą doktorów ale to już nie ważne, idę się powiesić czy coś xD
  • Odpowiedz