Wpis z mikrobloga

Tak, ja na wstępie w POZ dostaje się kokosy. Bo tam działa wolny rynek, a nie narzucana przez ustawę wysokość wynagrodzenia. Lekarz po studiach i stażu ma 13 miesięcy doswiadczenia. Ja mam razem 3 lata doświadczenia zawodowego, a poszłam na rezydenturę i dostaje te 24zł na godzinę i co?


@dr_Batman: Podpowiesz czy pójście na rezydenturę daje jakieś benefity względem bycia na stawkach wolnorynkowych? Bo finansowe to już wiemy, że nie.
@I0gin haha co to w ogole za grafika z dupy? typie haha czyli wg ciebie lekarz zeby uzyskac stopien doktora musi zrobic wpierw magisterke? bo tytul lekarza sie nie liczy jako zawod? licencjat inzynier i mgr tez jest tytulem zawodowym czy ci sie to podoba czy nie a wpisac przed nazwiskiem na fejsie to ty se mozesz co zechcesz.

Poziom ksztalcenia w Polsce w pigulce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@stray_dog: Nie wybrałam tej ścieżki sama, PiS wprowadził zmiany w trybach i ilościach rezydentur odcinając od przyszłego rozdania ludzi od możliwości robienia specjalizacji. Pozatym szykują zakaz pracy w poz dla lekarzy bez specjalizacji. Obecne rządy wymusiły na mnie iście na rezydenturę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Xune: Żadnych na razie, jak wyżej pisałam, PiS mnie pozbawił perspektyw w mojej obecnej pracy. Obecnie pracuje 160h muszę dojeżdżać do
@czarnapietruszka: Serio? Dalej? Nie ma czegoś takiego jak dopisywanie sobie tytułów zawodowych, jest to wieśniackie i tryhardowe. Można dopisywać sobie tytuły naukowe, zaczynając od magistra. Zrozum to typie że ja taki tytuł mam i siedzę głęboko w tym świecie a ty mnie poprostu zaczynasz #!$%@?ć
@I0gin hahah w gownie siedzisz wielki magistrze napinaczu. Magister to tytul zawodowy imbecylu.

Juz ci nawet skopiuje bo za glupi widac jestes: Magister (mgr, z łac. dowódca, mistrz, nauczyciel[1]) – tytuł zawodowy[2] nadawany przez uczelnie po ukończeniu studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich

a nie stopien naukowy. Wiesniackie jest ze kupiles tytul mgr w jakiejs gownouczelni a nawet nie wiesz czym jest tytul zawodowy